Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier met onyx hanger
Startprijs 240 EUR

Collier WG, 375/000, met rechthoekige Onyxhanger. Om de onyx, ca 1,7 crt\, zit een rand met briljanten ca 0,18 crt. ca 3,8 gr. Lengte 45 cm.

Marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met 8-daags uurwerk. Marmer is slecht. 27x23x15cm. Cond.:M

Schilderij, havengezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G

Ovale lijst met mand
Startprijs 50 EUR

Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G

Zilveren tasbeugel
Startprijs 120 EUR

Zilveren (800/000) tasbeugel met fraaie florale afbeeldingen aan een zilveren draagketting en voorzien van een gebloemde tas. Onbekend MT, 20x19x2cm.

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 50 EUR

Ajourgezaagd zilveren, 835/000, bonbonschaaltje op hoge voet, Chester ca. 1914, 7xø8cm.

Staartklokje
Resultaat: 65 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Warmink met maanstand in zeer goede originele staat 75x24x16cm.

Schilderij, paarden in galop
Resultaat: 75 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Stel "Hoorn des overvloeds"
Startprijs 375 EUR

Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G

Messing kaarskandelaar
Resultaat: 110 EUR

Grote bronzen 6-lichts kaarskandelaar ca. 1880 in goede originele staat met rijke ornamenturen 66x32x32cm.

Staande tulpenlamp
Resultaat: 100 EUR

Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.

Collier en armband zilver filigrain
Resultaat: 80 EUR

Collier en armband zilver, 925/000. Filigrain spinnetjes op schakels met haakslot. Vermoedelijk Portugees. Lengte collier 40,5 cm, armband 17,5 cm. ca 102,3 gr

Groot Makkums bord
Resultaat: 60 EUR

Groot Makkums keramieken bord met fijn geschilderd bont bloemendecor (lichte randschades) 20e eeuw ø35cm. Cond.: R

Humidor
Startprijs 150 EUR

Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.

Zaans klokje
Startprijs 25 EUR

Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.

Franse tafelklok
Startprijs 380 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...

Dressoir
Resultaat: 2.400 EUR

Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...

3 Kantonese schalen
Resultaat: 110 EUR

Drie grote oude Kantonees porseleinen kommen 20e eeuw, decor met figuren, bloemen etc. etc. 11,3xø25,7cm. Cond.: G

Armband GG met cocktailstenen
Startprijs 1.100 EUR

Armband, GG 585/000, met Toermalijn en Amethist. Grove stevige Gourmet armband, 5 mm, met 5 edelstenen, ovaal cabouchon geslepen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Lengte 18 cm, c...

2 Spiegels
Startprijs 180 EUR

Twee identieke spiegels ca. 1890 goudgekleurd in goede staat 108x55cm.

Vaas met papegaai
Startprijs 100 EUR

Chinees bronzen vaas met papegaai, vogel en bloemdecor, monogram E.H. ca. 1900. In goede originele staat 20xø11cm.

2 Makkumse borden
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Makkums keramieken sierborden met polychroom bloemendecor 2e helft 20eeuw ø17cm. en ø35cm. Cond.: G

Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR

Zilveren, 835/000, gembercouvert (als nieuw) met scherpe florale graveringen op voor-en achterzijde van de bak en de steel. MT: A.J.Driesen, Utrecht ca. 1924, 17.5-18.5cm., ca.76gr.

Lot 11 horloges
Resultaat: 30 EUR

Lot met 11 horloges. O.a. Pulsar, Seiko, Disney en Dunlop