Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hartbriljant ring
Startprijs 3.400 EUR

Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56

Benen kurkentrekker, langneus
Resultaat: 125 EUR

Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G

Porseleinen sierbord
Resultaat: 35 EUR

Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G

12 Diverse munten
Startprijs 110 EUR

Twaalf zilveren munten o.a; Frankrijk, litouwen, Rep. Ceska, Italië, Zweden,Cond.: FR-ZF.

Japans theeservies
Resultaat: 40 EUR

Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...

Gemberpot + dekseldoos
Startprijs 45 EUR

Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G

Bronzen dame, inktpot
Resultaat: 50 EUR

Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.

Ebel horloge
Startprijs 850 EUR

Uniek Ebel horloge, GG 750/000, mechanisch opwind, met bruin lerenband. Rechthoekige kast met goudkleurige wijzerplaat en Romeinse cijfers. Een bijzonder model!

Kom & Beker
Startprijs 20 EUR

Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R

3 Pors. borden
Resultaat: 10 EUR

Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G

Zilveren horloge groen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren horloge, Imperial, 835/000, rond model met groene plaat, welke iets beschadigd is. De band bestaat uit ronde koningsschakels met veilighiedsketting. ca 28 gr. Lengte 18,3 cm

Bronzen beeld, vrouw met zwaard
Resultaat: 180 EUR

Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.

Beeld, jachthond
Resultaat: 115 EUR

Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.

2x Platelen klompje
Startprijs 35 EUR

Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G

Lot double
Startprijs 25 EUR

Lot met diverse double sieraden. O.a. 7 broches, medaillon, oorclips en speld.

2 Vazen
Startprijs 10 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G

Bronzen papegaai
Resultaat: 925 EUR

Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.

Joris Verdonkschot
Startprijs 2.000 EUR

Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U

Perzisch tapijt 145x90cm.
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G

Lapis Lazulli collier
Startprijs 280 EUR

Collier met lapis lazulli en GG, 585/000, gefacetteerde bolletjes. Het collier bestaat uit om en om een grote, ø 10 mm en een kleine lapis lazulli kraal, ø 8 mm. Tussen de kralen zitten kleine gefacet...

Goudstenen schenkkannetje
Startprijs 20 EUR

Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G

3 Satsuma kommen
Startprijs 60 EUR

Drie satsuma porseleinen kommen 19e eeuw met goud- en figurendecor. 2 Borden in goede conditie, 1 bord met minimale chip ø15,7-ø20cm. Cond.: R-G

Smaragdcollier met oorknoppen
Resultaat: 100 EUR

Y-collier met smaragdkralen en GG 750/000, bollen. 3 Rij-ig collier met kralen verlopend in kleur met onderdaan 6 kwarstjes met kralen en diverse bolletjes verdeeld over het collier. Lengte 40 cm. Met...

Granaat choker
Startprijs 400 EUR

Collier, GG 585/000, met in het midden een ovaalvormige hanger met granaat. Daar boven 3 GG stukken met ronde granaten. Het geheel is bevestigd aan een Venetiaans collier. Lengte 51 cm. ca 12 gr. Het ...