Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Märklin + Schuco
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Duits speelgoed; 1x Märklin Ford Taunus, veel bespeeld en 1x Schuco Mirakocar 1001 met sleutel (Cond.: G), licht bespeeld 9-11cm. Cond.: M-G

Staande klok, Grunder
Startprijs 1.250 EUR

Duitse notenhoutfineer Grunderzeit staande klok ca. 1880 met L.F.S. uurwerk in uitstekende werkende staat (Fürtwängler), geen fineerschade 230x36x40cm. Cond.: G

Weense regelateur
Resultaat: 500 EUR

Grote notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ca. 1880. Met dikke halve zuilen, 2 gewichten (lichte koplijstschade), verder in goede originele staat 150x50x22cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 220 EUR

Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand, mooie beschilderingen en dagaanduiding. In zeer goede staat 80x40x26cm. Cond.: G

Franse kolompendule
Startprijs 550 EUR

Grote Franse kolompendule in uitstekende staat met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vuurvergulde capitellen en slinger. 8-Daags uurwerk, goed functionerend met sleutel ca. 1870 50cm. Cond.: G

Comtoise
Startprijs 120 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met slagwerk in zeer goede originele staat 150x25x16cm. Cond.: G

Klok, 18e eeuw
Resultaat: 950 EUR

Franse Neuchattel 18e eeuwse pendule in originele staat. Touwtjesslinger, dubbele bel, halfuurslag, geëboniseerde houten kast, latoenkoperen ornamentuur (uurwerk origineel) 70x36x14cm. Cond.: G

2 Boekensteunen, adelaar
Startprijs 70 EUR

Twee Art Deco boekensteunen ca. 1930 van marmer met roofvogel (compositie metaal) 14x16x10cm. Cond.: G

Antiek meetlint
Resultaat: 40 EUR

Meetlint ca. 1900 van bakeliet? 11xø2cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Franse vuurvergulde bronzen pendule met porseleinen plaquette en 8-daags uurwerk in uitstekende staat 24x18x12cm.

Comtoise klokje
Resultaat: 30 EUR

Mini comtoise klok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat, zonder slinger 26x17x10cm. Cond.: G

Klok, Notre Dame
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame Historisme schilderijklok ca. 1880 met uurwerk in de Notre Dame. Geschilderd op emaille, Notre Dame de Paris. Compositie metalen omranding met engelen 7xø45cm.

Marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met 8-daags uurwerk. Marmer is slecht. 27x23x15cm. Cond.:M

Schildpad
Startprijs 115 EUR

Oude opgezette waterschildpad in goede staat 7x25x15cm. Cond.: G

Stoofje met glas
Resultaat: 25 EUR

Antiek theelicht met rond facetgeslepen gekleurd glas Jugendstil ca. 1900, messing vernikkeld. 9xø14cm., Cond.:G

8 Diverse kandelaars
Resultaat: 90 EUR

Acht diverse kandelaars, brons en messing, 18e ?, 19e en 20e eeuw. In gode originele staat. 18-25cm.

Boulle klok
Startprijs 480 EUR

Franse Boulle klok pendule Napoleon III ca. 1880 met schildpad (beschadigingen aan het Boulle). Met 8-daags uurwerk 36x21x12cm. Cond.: R

Staartklokje
Resultaat: 65 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Warmink met maanstand in zeer goede originele staat 75x24x16cm.

Marmeren pendule
Resultaat: 60 EUR

Franse marmeren pendule ca. 1900, 2-kleurig marmer met bronzen versiering en 8-daags uurwerk in goede staat 21x34x10cm.

Zaans klokje
Startprijs 25 EUR

Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.

Twee heilige kruizen
Startprijs 15 EUR

Twee heilige kruizen ; 1x met baceliet? ca. 1910 en 1x brons ca. 1900 31-40cm. Cond.: G

Plated bestekcassette
Startprijs 100 EUR

Prachtige Solingen bestekcassette met plated en verguld bestek in goede staat. Inclusief certificaat 8x45x32cm. Cond.: G

Bakkersklok
Startprijs 100 EUR

Bakkersklok ca. 1900, Jugendstil bronzen ornamenten, gelithografeerd. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, 35x32x9cm. Cond.: G

Franse tafelklok
Startprijs 380 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...