Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand, mooie beschilderingen en dagaanduiding. In zeer goede staat 80x40x26cm. Cond.: G
Grote Franse kolompendule in uitstekende staat met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vuurvergulde capitellen en slinger. 8-Daags uurwerk, goed functionerend met sleutel ca. 1870 50cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1870 met slagwerk in zeer goede originele staat 150x25x16cm. Cond.: G
Franse Neuchattel 18e eeuwse pendule in originele staat. Touwtjesslinger, dubbele bel, halfuurslag, geëboniseerde houten kast, latoenkoperen ornamentuur (uurwerk origineel) 70x36x14cm. Cond.: G
Twee Art Deco boekensteunen ca. 1930 van marmer met roofvogel (compositie metaal) 14x16x10cm. Cond.: G
Franse vuurvergulde bronzen pendule met porseleinen plaquette en 8-daags uurwerk in uitstekende staat 24x18x12cm.
Franse Boulle klok pendule Napoleon III ca. 1880 met schildpad (beschadigingen aan het Boulle). Met 8-daags uurwerk 36x21x12cm. Cond.: R
Franse marmeren pendule ca. 1900, 2-kleurig marmer met bronzen versiering en 8-daags uurwerk in goede staat 21x34x10cm.
Bakkersklok ca. 1900, Jugendstil bronzen ornamenten, gelithografeerd. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, 35x32x9cm. Cond.: G