16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Oorhangers, robijn + diam. 132
Oorhangers, robijn + diam.

490 EUR

Chiffoniere 4081
Chiffoniere

480 EUR

3-Rij bloedkoraal collier 27
3-Rij bloedkoraal collier

475 EUR

Groot Perzisch kleed 4506
Groot Perzisch kleed

475 EUR

Choker Smaragd-Robijn 305
Choker Smaragd-Robijn

450 EUR

Bern v. Beek 1081
Bern v. Beek

450 EUR

Ets, Wilhelm Witsen 1482
Ets, Wilhelm Witsen

450 EUR

Aquarel, Jo Manders 1524
Aquarel, Jo Manders

450 EUR

Cello 2204
Cello

450 EUR

Friese staartklok 3513
Friese staartklok

450 EUR

Frans klokje, deels Limoges 3534
Frans klokje, deels Limoges

450 EUR

Chinees beeld 6163
Chinees beeld

450 EUR

August Legras, schilderij 1155
August Legras, schilderij

425 EUR

Frederik van Rossum du Chattel 1523
Frederik van Rossum du Chattel

425 EUR

Vuurvergulde pendule, vrouw 3546
Vuurvergulde pendule, vrouw

425 EUR

Peter Brouwer 1164
Peter Brouwer

400 EUR

Haardscherm 2020
Haardscherm

400 EUR

Engelse staande klok 3509
Engelse staande klok

400 EUR

Klok, Notre Dame 3573
Klok, Notre Dame

400 EUR

Vuurvergulde pendule 3584
Vuurvergulde pendule

400 EUR

Tafel + stoelen / Bank + stoelen 4167
Tafel + stoelen / Bank + stoelen

400 EUR

KPM inktstel 6021
KPM inktstel

400 EUR

Kandelaar op console 2009
Kandelaar op console

380 EUR

2 Russ. zilv. servethouders 25
2 Russ. zilv. servethouders

375 EUR