Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 57cm., Cond.:G
Zeldzame 19e eeuwse ivoren Japanse marskramer (gesigneerd). Met diverse voorwerpen, mooie kwaliteit, fijn uitgewerkt en gaaf 12,5x8,5x5cm.
Franse Neuchattel 18e eeuwse pendule in originele staat. Touwtjesslinger, dubbele bel, halfuurslag, geëboniseerde houten kast, latoenkoperen ornamentuur (uurwerk origineel) 70x36x14cm. Cond.: G
Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.
Anthonie Jacobus van Wijngaerdt (Rotterdam 1808 - Haarlem 1887), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien, boer en boerin 36x24cm. Cond.: G
Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 62cm., Cond.:G
Antieke GG 585/000, armband met 33 diamanten, eind 19e eeuw. Een opengewerkte slavenband met aan de bovenzijde een slag. In het midden zit een rozet met 7 diamanten. In de krullen zitten aan weerskant...
Emile Barbarini (1855 - 1930 Wenen), olieverf op linnen, dorpsgezicht met paardenspan en figuren bij lantaarns 42x53cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse Biedermeier kersenhout fineer Lyra-naaitafel ca. 1820 (kersen op vuren). In zeer goede originele staat met origineel binnenwerk. Geen worm, minimale fineerschade 82x38x57cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkast ca. 1770, uitneembaar met lades en prachtige barokpanelen aan de zijkanten en deuren. in goede originele staat, met origineel beslag, sleutel en slot 212x204x77...
Prachtig groot tegeltableau van Porseleyne Fles bestaande uit 20 tegels. Voorstellend een stadsgezicht van Amsterdam, geschilderd door S.L. ca. 1920 in zeer goede staat 80x62cm.
Bloedkoraalcollier, 2 rijen met ronde GG, 585/000, sluiting, ø 16mm, bezet met bloedkoraal. Lengte collier 47 cm, ø kralen 6,5-7 mm.
Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, De Zaanse Schans 40x50cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (1871 Diever - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en koeien 28x40cm. Cond.:G
Koppel Franse pistolen ca. 1840 in lederen koffer (koffer van latere datum) met messing bewerkt doosje voor kogels 45x33x9cm. Cond.: G
Duits bronzen figuur van professor Victor Seifert ca. 1920 voorstellend een drinkende naakte vrouw op marmeren voet (mooie patina) 41x11x10cm. Cond.: G
Twee Chinese antieke ivoren figuren ca. 1900, rondom rijk bewerkt. Tekens (naam ?) onder de voet. In zeer goede staat. 30-31cm.,
Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, boerderij 40x50cm. Cond.: G
Twee prachtige Hollandse Fayence Jugendstil vazen, gemerkt Jan Willem Mijnlieff te Utrecht ca. 1910. J.M. in eikenblad (1862 - 1940) met floraal decor. 1 Vaas met minimale chip 16,5xø12,5cm. Cond.: R-...
Prachtige antieke bronzen figuur van C. Kauba (Carl Kauba 1865 - 1922), voorstellend Bronco Buster, stijgerend paard met cowboy en marmeren voet, mooie patina in zeer goede staat 22x14x10cm.
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Philip Lodewijk Jacob Frederik Sadee (Den Haag 1837 - 1904 Den Haag), houtskool op papier, vissersvrouw met kinderen 24x44cm. Cond.: G
Grote bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 met een romein (mooie vergulding), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in goede staat 55x38x13cm.