Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Metalen hijskraan
Startprijs 20 EUR

Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.

Postzegelalbum DDR
Resultaat: 35 EUR

Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.

2 Postzegelboeken
Resultaat: 35 EUR

Twee oude postzegel verzamelboeken, Nederland. Postfris+gestempeld en twee losse mappen. Cond.:R/G

China verzameling
Resultaat: 325 EUR

Vier oude postzegel verzamelboeken van China. Cond.:R/G

Messing hanglamp
Resultaat: 20 EUR

Messing kaarsenkroonluchter ca. 1920 geëlectrificeerd Neo Barok 45xø56cm. Cond.: G

Sluitgewicht
Startprijs 40 EUR

Bronzen sluitgewichten-set 20e eeuw naar oud voorbeeld 9x10xø7cm. Cond.; G

Tinnen stelletje
Resultaat: 30 EUR

Oud tinnen koffieserviesje ca. 1930 en een tinnen kraantjeskan (Meeuws en Zoon Den Haag). Kraantjeskan bedeukt (1 dekseltjes iets verbogen), met notenhouten bewerkt dienblad 17x45x28cm. en 40x22x16cm....

Antony Keizer
Startprijs 750 EUR

Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G

2 Schilderijen/prenten
Resultaat: 25 EUR

Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R

Hartbriljant ring
Startprijs 3.400 EUR

Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56

Ongesigneerd 20e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G

Frans Baayens
Startprijs 150 EUR

Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G

Ets, Edelman
Resultaat: 25 EUR

Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G

Benen kurkentrekker, langneus
Resultaat: 125 EUR

Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G

Schilderij, Buikema
Startprijs 850 EUR

Albert Buikema (1949 -1994), olieverf op linnen, schelpenvisser op het strand en bomschuit 50x70cm. Cond.: G

Porseleinen sierbord
Resultaat: 35 EUR

Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G

R.F.M. v.d. Meulen
Resultaat: 130 EUR

R.F.M. v.d. Meulen ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G

Koperen stoof + ketel
Startprijs 40 EUR

Koperen stoof 19e eeuw met ketel in goede originele staat 44x30x24cm.

Ketel + onderzetter
Startprijs 20 EUR

Messing ketel met comfoor ca. 1880 met porseleinen houder voor kaarslicht (apart) met landschapsdecor (gelijmd) 32xø18cm. Cond.: G

Japans theeservies
Resultaat: 40 EUR

Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...

Tinnen lepelrek + ketel
Resultaat: 45 EUR

Twee delen tin 19e eeuw, 1x Hollands eiken lepelrek met tinnen lepels en 1x (chocolade)ketel ca. 1800 met stempels en initialen (licht bedeukt en oude restauratie van bodem) 21-46cm. Cond.: R-G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 500 EUR

Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.

Gemberpot + dekseldoos
Startprijs 45 EUR

Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G

C. Verschuur
Startprijs 650 EUR

C. Verschuur ( Cor Bouter) (Gouda 1888 -1966 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met diverse koeien. Met Heydenrijk lijst 77x57cm. Cond.: G