Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.
Antieke Louis Philippe tafel petroleumlamp met nikkelen voet (met rocailles) en glazen reservoir 48xø14cm. Cond.: G
Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G
Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G
Art Nouveau Jugendstil koffiestel ca. 1900 2-kleurig. Messing en koper, gemerkt C. Kurz en Co Tifl 1668. 5-Delig, paar lichte deukjes 24x37x29cm. Cond.: G
Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56
Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G
Drie Japanse (boeren) imari borden 19e eeuw, 2 borden met chip Cond.: R
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G
Drie aquarellen op papier van P.F. (of L.G.) Cambier , drie gezichten op Parijs met vele figuren in de 50-er jaren 18x22cm. Cond.: G
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G
Oud bronzen cloisonne ei met losse bronzen voet. Decor van vogels en bloemen 20e eeuw 17xø8,5cm. Cond.: G
Y-collier met smaragdkralen en GG 750/000, bollen. 3 Rij-ig collier met kralen verlopend in kleur met onderdaan 6 kwarstjes met kralen en diverse bolletjes verdeeld over het collier. Lengte 40 cm. Met...
Collier, GG 585/000, met in het midden een ovaalvormige hanger met granaat. Daar boven 3 GG stukken met ronde granaten. Het geheel is bevestigd aan een Venetiaans collier. Lengte 51 cm. ca 12 gr. Het ...
Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...
Oud/antiek handbeschilderd Oosters raamkozijn, gemaakt van metaal en hout 20e eeuw 67x53cm. Cond.: G
M. Burch ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en bruggetje (Delft?) 34x28cm. Cond.: G