Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring RG Amethist
Resultaat: 65 EUR

Ring RG 750/000, met grote ronde amethist, ø 11,5 mm. Hoog op de ring gezet in 4 klauwen met een bewerkte gekruiste band. ø 47, ca. 4,5 gr.

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten barometer ca. 1920 W.J. Lauwers te Amsterdam in zeer goede staat 54x18x5cm.

Zwart Parelcollier
Startprijs 300 EUR

Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een WG gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sluiting ...

Kapstok met spiegel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G

4 Delen brons
Resultaat: 20 EUR

Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 25 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x67x17cm. Cond.: G

Gemberpot
Resultaat: 15 EUR

Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G

Ring GG Eilatsteen en parels
Startprijs 115 EUR

Bandring GG 585/000 met Eilatsteen en parels. Ovale groene steen in het midden van de ring met aan weerszijde een parel en GG bolletjes als versiering. ca 3,2 gr. ø 53

Piano
Startprijs 200 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.

Cloisonne dekselpot
Startprijs 60 EUR

Oude cloisonne dekselpot 20e eeuw met Japanse voorstellingen en bloemen, mooie kwaliteit 18xø12cm. Cond.: G

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.

Scheepskatrol
Startprijs 60 EUR

Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G

Lot rood metaal
Startprijs 20 EUR

Lot rood metaal o.a. lange ketting, verstelbaar, broche met blauwe steen en een hanger met blauwe stenen, mist 1 steen.

Stoel, petit point
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten stoel ca. 1900 bekleed met petit point stoffering in goede originele staat 98x70x60cm.

Collier +hanger blauwe steen
Startprijs 15 EUR

Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen

Groot Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G

Antiek meetlint
Resultaat: 40 EUR

Meetlint ca. 1900 van bakeliet? 11xø2cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw landschapsdecor, 1 bord met lichte randschade, andere is goed ø23,3cm. Cond.: R-G