Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G
Rogier Chailloux, 1931-1977, ets op papier, Surrealistische voorstelling, 46x34cm., Cond.:G
Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003 Rotterdam), gouache op papier, grijpvogel 47x60cm. Cond.: G
M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G
Decoratieve samac tafellamp met mooie glazen kap 2e helft 20e eeuw. Met voorstelling van vrouw die vogels aan het voeren is 70x16x20cm. Cond.: G
Jan van Delft ( 1879 - 1952), olieverf op linnen, jongensportret 32x26cm. Cond.: G
Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G
Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, meisje met hoed 50x40cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, voorstelling naar Piet Mondriaan 60x60cm. Cond.: G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G