Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen
Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm.,
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR
Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw landschapsdecor, 1 bord met lichte randschade, andere is goed ø23,3cm. Cond.: R-G
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Vier Louis Philippe stoelen met goede velours stoffering ca. 1880 in goede originele staat 97x50x44cm.
Vijf essenhouten 19e eeuwse stoelen met biezen zittingen in goede originele staat 93x50x43cm.