Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Kopjes + 4 Schotels
Resultaat: 135 EUR

Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Tafel petroleumlamp ca. 1880 met compositie metalen plated voet en kristallen reservoir, in goede originele staat 53xø26cm.

4 Beeldjes, Blue Mountain
Startprijs 40 EUR

Vier deel keramiek met groen glazuur, zwaan, Blue Mountain Canada. 14-+39cm., Cond.:G

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.

Stoel, petit point
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten stoel ca. 1900 bekleed met petit point stoffering in goede originele staat 98x70x60cm.

Bureaulamp, roodbruin
Startprijs 40 EUR

Retro stijl bureaulamp met bronskleurige patina 2e helft 20e eeuw 38x20xø16cm. Cond.: G

4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G

Engelse commode
Startprijs 80 EUR

Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.

Plateel vaas, Corla
Resultaat: 55 EUR

Oude platelen vaas, Eskaf Steenwijk, decor Corla, schilder H.S., ca. 1930, In zeer goede staat. 18xø11cm.

5 Delen open haard + scherm
Startprijs 50 EUR

Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G

Koetsbok ca. 1780
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G

2 Perzische tafellopers
Startprijs 30 EUR

Twee oude Perzische tafellopers rood/blauw in goede staat 147x38cm. en 127x47cm. Cond.: G

Engelse bierpul
Resultaat: 25 EUR

Engels porseleinen "Toby Mug" ca. 1890 in goede staat 14x12x6,5cm.

Antiek worteldoek
Startprijs 20 EUR

Oud handgewoven worteldoek in goede staat 83x80cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G

Saxofoon
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G

Bronzen man met slang
Startprijs 700 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.

2 Lampen, Wedgwood
Startprijs 30 EUR

Twee Wedgwood keramieken tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø30cm. Cond.: G