Acht diverse kandelaars, brons en messing, 18e ?, 19e en 20e eeuw. In gode originele staat. 18-25cm.
Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G
Engels porseleinen "Toby Mug" ca. 1890 in goede staat 14x12x6,5cm.
Decoratieve samac tafellamp met mooie glazen kap 2e helft 20e eeuw. Met voorstelling van vrouw die vogels aan het voeren is 70x16x20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G
Twee Wedgwood keramieken tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø30cm. Cond.: G
Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G
Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G
Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G