Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.
Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.
Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
F.H. Neuss (Roermond) ca. 1920, olieverf op linnen, Hollandse taveerne met feestgelach 188x100cm. Cond.: R
H. Fischer (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met meer (An der Havel) 60x80cm.
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G
Albert Wessels, olieverf op linne, rentmeesterhuis 53x41cm. Cond.: G
Russische school, gesigneerd verso, olieverf op paneel, onweer bij nacht 28x40cm. Cond.: G
Hans Sengthaler (Münchener Schule 1892 - 1958), olieverf op linnen, bergachtig landschap met meer 120x75cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse handbeschilderde empire vazen (beschadigd) + een empire inktvaatje 17x31cm. Cond.: M