Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Piano
Startprijs 200 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.

Stoel, petit point
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten stoel ca. 1900 bekleed met petit point stoffering in goede originele staat 98x70x60cm.

Engelse commode
Startprijs 80 EUR

Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.

2 Perzische tafellopers
Startprijs 30 EUR

Twee oude Perzische tafellopers rood/blauw in goede staat 147x38cm. en 127x47cm. Cond.: G

Antiek worteldoek
Startprijs 20 EUR

Oud handgewoven worteldoek in goede staat 83x80cm. Cond.: G

Bronzen man met slang
Startprijs 700 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.

Bronzen Jezus
Startprijs 80 EUR

Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G

Bronzen zittende schrijver
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.

Schilderij, dansfeest
Startprijs 750 EUR

F.H. Neuss (Roermond) ca. 1920, olieverf op linnen, Hollandse taveerne met feestgelach 188x100cm. Cond.: R

H. Fischer, landschap
Startprijs 60 EUR

H. Fischer (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met meer (An der Havel) 60x80cm.

3 Kleine bronsjes
Startprijs 60 EUR

Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G

Schilderij, Coba Ritsema
Resultaat: 175 EUR

Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G

Schilderij, A. Wessels
Startprijs 60 EUR

Albert Wessels, olieverf op linne, rentmeesterhuis 53x41cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische school, gesigneerd verso, olieverf op paneel, onweer bij nacht 28x40cm. Cond.: G

Meissen kan
Startprijs 50 EUR

Meissen porseleinen koffiekan uit de Knaufzeit, roosje op het deksel heeft chips af 21x15xø11cm. Cond.: R

Schilderij, Hans Seng Thaler
Startprijs 600 EUR

Hans Sengthaler (Münchener Schule 1892 - 1958), olieverf op linnen, bergachtig landschap met meer 120x75cm. Cond.: G

6 Porseleinen vazen
Resultaat: 125 EUR

Zes 19e eeuwse handbeschilderde empire vazen (beschadigd) + een empire inktvaatje 17x31cm. Cond.: M