Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Quinze stijl stoel
Startprijs 25 EUR

Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R

Hoekconsole
Resultaat: 10 EUR

Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G

Eiken bewerkte lijst
Startprijs 100 EUR

Franse eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1890 in goede staat 112x80cm. Cond.: G

Robijn Tanzaniet ring
Resultaat: 185 EUR

Robijn Tanzaniet ring, zilver 925/000. De het midden van de ring zit een hartvormig gefacetteerde Robijn, 11x11 mm en aan de zijkanten 16 rond gefacetteerde lichte blauw saffieren, ø 1,2 mm. ca 8,1 gr...

Televisiekast, stijlmeubel
Resultaat: 30 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G

Grunder speeltafel
Resultaat: 150 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit speeltafel ca. 1880 (lichte fineerschade) in goede originele staat 78x64x110cm.

Rouwbroche GG
Startprijs 60 EUR

Broche GG, 585/000. Antieke ovale broche bewerkt met haar, 25x18mm. ca 1880.

6 Thonet stoelen
Startprijs 400 EUR

Zes 19e eeuwse Thonet stoelen, gemerkt Fischel in zeer goede originele staat met goede zittingen en stabiel 93x41x50cm.

Zilveren theecomfoor
Startprijs 160 EUR

Rond ajourgezaagd zilveren, 835/000, theecomfoor met gecontourneerde en gegraveerde rand, op ronde hoge voet. Onedele treeft. MT: J.M.van Kempen Utrecht. ca.1854, 10xø14cm.

Wortelnoten dichte kast
Startprijs 200 EUR

Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G

Eiken dekenkist
Resultaat: 200 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkist met origineel beslag (zonder slot) in goede originele staat 72x146x48cm.

Henry Deux buffetkast
Resultaat: 160 EUR

Notenhouten Henry Deux buffet met volle zuilen. Snijwerk in de panelen en originele kroonlijst met tollen ca. 1880. In goede originele staat, krimpnaad in blad 220x154x52cm. Cond.: R-G

Slagring met Diamant
Resultaat: 180 EUR

Slagring GG, 585/000, met Diamant, ø 4,6mm, met een oud slijpsel. ca 2,8 gr ø 50

Zakhorloge Omega
Resultaat: 500 EUR

Zakhorloge Omega, GG, 585/000. ø 48 mm met centrale secondewijzer, goudkleurige plaat en goudkleurige wijzers. De buitenrand van het horloge is bewerkt evenals de afwerking bij de kroon en het hangero...

Burgemeesterstoel ca. 1900
Resultaat: 550 EUR

Koloniale djatihouten burgermeester-stoel ca. 1900. Rijk gestoken met floraal decor rondom. 6 leeuwepoten onderling verbonden en rotan zitting. Stoel is iets onstabiel 84x74x57cm. Cond.: G

Zilveren tasbeugel
Startprijs 100 EUR

Zilveren tasbeugel met drijfwerkin diamantvorm aan een zilveren jasseronketting en voorzien van een gebloemde tas. Zilvergehalte 835/000. Onbekend MT. 21x14x1cm.

Tafel, R. Dubarry
Startprijs 500 EUR

Designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. Gesigneerd 50x84x124cm.

Hartbriljant ring
Startprijs 3.400 EUR

Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56

Benen kurkentrekker, langneus
Resultaat: 125 EUR

Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startprijs 95 EUR

Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G

Porseleinen sierbord
Resultaat: 35 EUR

Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G

2 Koperen aanstekers
Resultaat: 10 EUR

Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G

Japans theeservies
Resultaat: 40 EUR

Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...

4 Levensmiddel-blikken
Startprijs 25 EUR

Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R