Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Alie Kruse Kolk, aquarel 1166
Alie Kruse Kolk, aquarel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Klokkenstel 3-delig 3524
Klokkenstel 3-delig

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kolenkit 2350
Kolenkit

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Tinnen kruiken 2349
3 Tinnen kruiken

Resultaat:

20 EUR

Divers tin 2348
Divers tin
Startprijs 40 EUR
4 Beeldjes Bali 5075
4 Beeldjes Bali
Startprijs 40 EUR
Bronzen naakte man 5073
Bronzen naakte man
Startprijs 250 EUR
Hanger en collier zilver 254
Hanger en collier zilver
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Gariek, Kunstsammlung Dresden 1165
Gariek, Kunstsammlung Dresden

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Peter Brouwer 1164
Peter Brouwer

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesig., Oosters schilderij 1158
Onduidelijk gesig., Oosters schilderij

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
August Legras, schilderij 1155
August Legras, schilderij

Resultaat:

425 EUR

Streekoorknoppen 31
Streekoorknoppen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Streekbroche 30
Streekbroche

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilv. tafelschuivertje 245
Zilv. tafelschuivertje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Russ. zilv. servethouders 25
2 Russ. zilv. servethouders

Resultaat:

375 EUR

Friese brandewijnkom 17
Friese brandewijnkom
Startprijs 600 EUR
Ikoon 1148
Ikoon
Startprijs 120 EUR
Schilderij naar Ruisdael 1147
Schilderij naar Ruisdael
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Reproductie Rembrandt 1146
Reproductie Rembrandt

Resultaat:

20 EUR

2 Koperen ketels 2340
2 Koperen ketels
Startprijs 30 EUR
Apart keramisch object 2338
Apart keramisch object
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Bijbel gouden slot 235
Bijbel gouden slot

Resultaat:

70 EUR

Ovale glazen fruitschaal 224
Ovale glazen fruitschaal
Startprijs 120 EUR