Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Vazen
Startprijs 10 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G

Zilveren groentelepel
Startprijs 65 EUR

Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.

Ring, jade, brilj.
Startprijs 380 EUR

Ring, GG 585/000, met jade en briljant. Antieke ring, langwerpig model met cabouchon geslepen ovale jade, 9x6,5mm, gezet op een WG bloemachtige ondergrond, met daarin 7 briljanten. ca 7 gr. ø 57, valt...

Goudstenen schenkkannetje
Startprijs 20 EUR

Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G

3 Satsuma kommen
Startprijs 60 EUR

Drie satsuma porseleinen kommen 19e eeuw met goud- en figurendecor. 2 Borden in goede conditie, 1 bord met minimale chip ø15,7-ø20cm. Cond.: R-G

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G

4 Chinese bordjes
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G

8 Delen djokja zilver
Startprijs 25 EUR

Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U

2 Schoteltjes, Makkum
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G

Servies, Villeroy & Boch
Resultaat: 240 EUR

Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...

5 Djokja kandelaartjes
Resultaat: 125 EUR

Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G

Ebel horloge
Startprijs 850 EUR

Uniek Ebel horloge, GG 750/000, mechanisch opwind, met bruin lerenband. Rechthoekige kast met goudkleurige wijzerplaat en Romeinse cijfers. Een bijzonder model!

5-Delig kaststel 1890
Startprijs 150 EUR

Prachtige 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm. Cond.: G

Zilveren horloge groen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren horloge, Imperial, 835/000, rond model met groene plaat, welke iets beschadigd is. De band bestaat uit ronde koningsschakels met veilighiedsketting. ca 28 gr. Lengte 18,3 cm

Lot double
Startprijs 25 EUR

Lot met diverse double sieraden. O.a. 7 broches, medaillon, oorclips en speld.

Imari bord
Startprijs 40 EUR

Imari porseleinen bord met bloemen- en gouddecor, lichte randschade en 2 oude haarscheuren ø22,5cm. Cond.: R

3 Delen Chinees
Resultaat: 50 EUR

Drie delen antiek Chinees; 1x ivoren geisha (gelijmd), 1x albasten bloemvaas (beschadigd) en 1x spekstenen dubbelvaasje (chip af) 5-15cm. Cond.: R

Imari kom
Startprijs 80 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse imari porseleinen kom met floraal- en gouddecor in zeer goede staat 8,8xø17,7cm. Cond.: G

Lapis Lazulli collier
Startprijs 280 EUR

Collier met lapis lazulli en GG, 585/000, gefacetteerde bolletjes. Het collier bestaat uit om en om een grote, ø 10 mm en een kleine lapis lazulli kraal, ø 8 mm. Tussen de kralen zitten kleine gefacet...

Bronzen dame, inktpot
Resultaat: 50 EUR

Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.

Bronzen beeld, vrouw met zwaard
Resultaat: 180 EUR

Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.

Beeld, jachthond
Resultaat: 115 EUR

Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.

2 Vazen V&B
Startprijs 40 EUR

Twee oude Delfts porseleinen knobbelvazen 20e eeuw. Zes-kantig met zeegezichten en bloemendecor in goede staat 27x12x12cm.

Ivoren beeld, Petrus
Startprijs 240 EUR

Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.