Zes 19e eeuwse Thonet stoelen, gemerkt Fischel in zeer goede originele staat met goede zittingen en stabiel 93x41x50cm.
Uniek Ebel horloge, GG 750/000, mechanisch opwind, met bruin lerenband. Rechthoekige kast met goudkleurige wijzerplaat en Romeinse cijfers. Een bijzonder model!
Zilveren horloge, Imperial, 835/000, rond model met groene plaat, welke iets beschadigd is. De band bestaat uit ronde koningsschakels met veilighiedsketting. ca 28 gr. Lengte 18,3 cm
Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkist met origineel beslag (zonder slot) in goede originele staat 72x146x48cm.
Notenhouten Henry Deux buffet met volle zuilen. Snijwerk in de panelen en originele kroonlijst met tollen ca. 1880. In goede originele staat, krimpnaad in blad 220x154x52cm. Cond.: R-G
Lot met diverse double sieraden. O.a. 7 broches, medaillon, oorclips en speld.
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G
Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...
Koloniale djatihouten burgermeester-stoel ca. 1900. Rijk gestoken met floraal decor rondom. 6 leeuwepoten onderling verbonden en rotan zitting. Stoel is iets onstabiel 84x74x57cm. Cond.: G
Designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. Gesigneerd 50x84x124cm.
Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Collier met lapis lazulli en GG, 585/000, gefacetteerde bolletjes. Het collier bestaat uit om en om een grote, ø 10 mm en een kleine lapis lazulli kraal, ø 8 mm. Tussen de kralen zitten kleine gefacet...
Kavel met 12 delen divers oud/antiek o.a; schaaltje, grpene, inktpot, lijstje etc. ca. 5-8cm.
Y-collier met smaragdkralen en GG 750/000, bollen. 3 Rij-ig collier met kralen verlopend in kleur met onderdaan 6 kwarstjes met kralen en diverse bolletjes verdeeld over het collier. Lengte 40 cm. Met...
Collier, GG 585/000, met in het midden een ovaalvormige hanger met granaat. Daar boven 3 GG stukken met ronde granaten. Het geheel is bevestigd aan een Venetiaans collier. Lengte 51 cm. ca 12 gr. Het ...
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R
Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G
Twee oude tafelklokjes van messing en/of hout met batterijfunctie 20e eeuw in zeer goede staat 17x13x5cm. en 13x10x6cm.