Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bloedkoraal collier
Resultaat: 175 EUR

Collier met bloedkoraal. Verlopend met cylindervormige kralen. Voorzien van GG, 585/000, bolslot. Lengte 42 cm.

Plateel vaas
Resultaat: 175 EUR

Prachtige platelen vaas ca. 1900 Jugendstil, gemerkt Helene F. Holland Y.Y met huisje. Chips bovenrand en 1 chip voet 31x12cm. Cond.: R

3 Ringen GG
Resultaat: 170 EUR

Drie ringen GG 585/000, 2 trouwringen en 1 fijne zegelring. totaal ca 9.6 gr.

Zilveren jachtmes
Resultaat: 170 EUR

Jachtmes 18e eeuw met groen handvat met fraaie zilveren afbeeldingen o.a. hond met hert. Onbekend MT, Duitsland Saksen ca.1750, L.23cm.

Ongesigneerd interieur
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met presenteerblad in interieur met hond 20x17cm. Cond.: R

Haardstel, div. soorten
Resultaat: 170 EUR

Twee messing haardstellen 20e eeuw; 1x compleet, 1x zonder standaard 62-77cm. Cond.: G

4 Pors. plaquettes 1850
Resultaat: 170 EUR

Vier porseleinen plaquettes ca. 1850, gemerkt PPM en genummerd, vermoedelijk Duitsland. Bevat landschap- en figurendecor, Prensaich Porzelan Manufactur 13,7x14x0,3cm.

Chinese druksteen
Resultaat: 170 EUR

Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig bewerkt met landschapsdecor en Chinese tekens 19x37x4cm. Cond.: G

Plaquettes
Resultaat: 165 EUR

Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G

Samac beeld
Resultaat: 165 EUR

Compositie metalen putti met trommel, gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900. Geheel staand op zwart marmeren voet 32xø11,5cm.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 165 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemendecor. Chinees signatuur onder het deksel 9x15xø10cm. Cond.: G

Armband cfe GG
Resultaat: 160 EUR

Armband GG 585/000, CFE model met geloof hoop en liefde bedel. Lengte 21 cm. ca 9,3 gr.

Parfumflesje met GG dop
Resultaat: 160 EUR

Kristallen bewerkt parfumflesje met GG 585/000 dopje met scharnier. In origieel doosje

12 Zilv. gebakvorkjes
Resultaat: 160 EUR

Twaalf zilveren gebakvorkjes tulpmodel, steel met rand met kam, MT: J.Boon Schoonhoven, ca. 1901, 835/000, L.11cm., ca. 155gr.

Ton Ancone
Resultaat: 160 EUR

Ton Ancone '92 (Oldenzaal), olieverf op linnen, landschap met rivier en koeien in de stijl van de Haagse school 60x80cm. Cond.: G

Gesigneerd G.H. Gobell
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd G.H. Gobell 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 14x18cm. Cond.: G

Dubbele ingekleurde kaart
Resultaat: 160 EUR

Antieke landkaart 1692, ets op papier (dubbelblad), La Veluwe, La Betuwe et Le Comte De Zutphen dans Le Duche De Gueldre, parle S. Sanson Geogrpahe ordinaire du Roy A. Paris 94x63cm. Cond.:G

Icoon, drieluik
Resultaat: 160 EUR

Oude drieluik handgeschilderde icoon ca. 1900 gemaakt van vurenhout en hamergeslagen scharnieren in barokstijl 43x50x3cm. Cond.: G

Barok wandconsole
Resultaat: 160 EUR

Vurenhouten barok wandconsole met originele polychromie (rood-goud) ca. 1800 in zeer goede originele staat 27x33x30cm. Cond.: G

Grote petroleumlamp
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met floraal zweepslagmotief en origineel beschilderde kap met gezichten-motief. Chip van majolica af 70x55x55cm. Cond.: R-G

Lamp, leeuw
Resultaat: 160 EUR

Oude tafellamp met bronzen leeuw, houten voet( lederen kap) 20e eeuw Cond.: G

Accordeon Hohner
Resultaat: 160 EUR

Prachtige kleine antieke Hohner accordeon, ca.1890, in uitstekende staat. 24x28x12cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 160 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Madina 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.73cm., In zeer goede originele staat.

Pendule, albast
Resultaat: 160 EUR

Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R

Dekenkist
Resultaat: 160 EUR

Vroege kleine eikenhouten dekenkist 18e eeuw uit Duitsland. Smeedijzeren beslag, geheel staand op originele sleepoten en origineel slot(sleutel mist). Lijstwerk van deksel professioneel gerestaureerd ...

3 Delen hout, Empire
Resultaat: 160 EUR

Drie houten Empire sierstukken ca. 1810 met restvergulding aan de kariatijden 39x6x4cm. Cond.: G

Kang Xi bord
Resultaat: 160 EUR

Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen schotel Kang Xi met bloemendecor en geschulpte rand. 2 Chips bij rand ø22,6cm. Cond.: R

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Bijzondere grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met geschulpte rand (is doormidden geweest). Decor met geisha's buiten en een musicerende Chinees binnenshuis. Compleet maar gelijmd ø36,7cm. Co...

Zilv. loddereindoosje
Resultaat: 150 EUR

Ovaal zilveren Empire loddereindoosje met ribdecor en fraai opgehoogd deksel met initialen. MT:. J.C. Utrecht Amsterdam anno 1824, 835/000 ca. 28gr. 3,5x2,5cm.

Zilveren jardiniere
Resultaat: 150 EUR

Zilveren jardiniere met florale opengewerkte rand op vier bokkepootjes met blauw glazen binnenbak. MT: B.W. van Eldik Zutphen ca. 1923, 6xø13cm., ca. 138gr.

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 150 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met 14 karaats gouden montuur met dop, gegraveerd met o.a. sterren, compleet met geslepen binnenstopje en in origineel etui met blauwe velours binnenbekleding. Nederlan...

Afrikaans betaalmiddel 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Afrikaans ijzeren band 18e eeuw, werd in de tijd als betalingsmiddel gebruikt (bewerkt) 7x13x12cm. Cond.: G

Wolvecamp, inkt op papier
Resultaat: 150 EUR

Theo Wolvecamp atelier 1992 (Hengelo 1925 - 1992), inkt op papier, abstracte compositie 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Goedvriend
Resultaat: 150 EUR

Theo Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op paneel, bloemstilleven 19x16cm. Cond.: G

Hugo Berten, stilleven
Resultaat: 150 EUR

Hugo Berten, Kalk (Dld) 194-Laren 1959, olieverf op linnen, vaas met gemengde bloemen. 50x60cm., Cond.:G

19e Eeuws portret
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret in stoel 44x51cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Provence staand
Resultaat: 150 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, Provence dorpsgezicht 70x90cm. Cond.: G

Litho met pamflet, Bervoets
Resultaat: 150 EUR

Fred Bervoets, lithografie handgesigneerd fantasievoorstelling (litho en affiche) 52x68cm. Cond.: G

Schilderij, boerin met kippen
Resultaat: 150 EUR

D.Wirth, ca. 1900, Duitse school olieverf op paneel Boerin met kippen. 23x19.5cm. Cond.:G

2 Kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee grote bronzen 4-lichts kandelaars neo barok 1e helft 20e eeuw in goede staat 44cm. Cond.: G

Majolica kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Kaarskandelaar 4-lichts ca. 1890 met porseleinen tussenstuk Jugendstil. Armaturen van smeedijzer (beschadigd onder het armatuur) 60x37x34cm. Cond.: R

Reis Schrijfsecretaire
Resultaat: 150 EUR

Koloniale 19e eeuwse reis-schrijfsecretaire met bandintarsia en wortlenoten fineer binneleven. Kelder en vakverdeling, in uitstekende staat 20x60x42cm.

3 Krissen
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen 20e eeuw (1 beschadigd) 45-48cm. Cond.: R-G

Haardplaat
Resultaat: 150 EUR

Gietijzeren haardplaat ca. 1900 met familiewapen in zeer goede staat 58x49x3cm. Cond.: G

Engelse samovaar
Resultaat: 150 EUR

Messing samovaar 19e eeuw in goede originele staat 50x30x26cm.

Pop, Simon & Halbig 126
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen pop. Simon & Halbig / Kammer & Reinhard Nr. 126. Origineel papier-mache lichaam, slaapogen en beweegbare tong. Pruik in slechte staat, hoofd is heel Cond.: R-G

Klokje, vogelkooitje
Resultaat: 150 EUR

Art Deco wekker ca. 1930 in de vorm van een hangende vogelkooi met vogel (verchroomd). Mechaniek niet getest, in goede originele staat 21x14xø11cm.

Jugendstil pendule
Resultaat: 150 EUR

Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.

Serre-set, Tafel + 8 Stoelen
Resultaat: 150 EUR

Grote rotan eettafel met 8 rotan stoelen. Wit gelakt 20e eeuw 75x101x200cm. en 75x50x55cm. Cond.: G

Chinese tafel, marm. blad
Resultaat: 150 EUR

Oude Oosterse bijzettafel met grijs marmeren blad, 20e eeuw,In zeer goede staat. 56x60x60cm.

Twents klaptafel
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten Twentse klaptafel ca. 1800 met smeedijzer beslag in originele staat. Poten zijn aantal cm. afgesleten 60xø101cm. Cond.: G

Vitrinekast barokstijl
Resultaat: 150 EUR

Oude Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw(,Zijkanten met glas, latjes in de glazen deur zijn weg) Met origineel beslag, in goede staat. 200x136x43cm.,

Tafeltje op een poot
Resultaat: 150 EUR

Notenhout fineer 19e eeuwse bijzettafel (theetafel) met wortelnoten fineer, bandintarsia en sterintarsia. geheel staand op 4-spant poot in goede originele staat. Lichte fineerschade 74x61x45cm.

2 Stoelen, Korenaars
Resultaat: 150 EUR

Twee iepenhouten Korenaarsstoelen ca. 1800. Snijwerk in de rugleuning met taps toelopende Louis Seize poten en goede stoffering met bloemmotief 94x51x49cm. Cond.: G

2 Jugendstil beelden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Jugendstil figuren, voorstellend vrouwenbustes op piedestal met putti.1x gemerkt Carmen en 1x gemerkt Mignon. Tweekleurig gepatineerd compositie metaal (Krimpnaad) 36-38cm. Cond.: G

Bronsje
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een clown springend door een hoepel. Mogelijk Weens 13x9x7cm. Cond.: G

Schotel, Fam. Rose
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , ø28.8cm,.randschades. Cond.:R

Schotel, Fam. Rose
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , 2x chip uit de rand. ø28.cm., Cond.:R

Imari dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen 19e eeuwse goudimari dekselvaas met bloemdecor in goede staat 34xø18cm.

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Prachtige antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, met mooi tinnen deksel met glazen ogen en kanon erop. Erinnerung an das Kaisermanöven 1908, Hawit Gold Schmidt Artillerie-Regiments Batlerie Lan...

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd, met prachtig tinnen deksel met reservist en leeuw erop.. 5 Compagnie Landau 1906/1908Gefreiter Ch.Becker Garnison Landau. Diverse handbes...

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...

Bronzen pelikaan
Resultaat: 145 EUR

Grote bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een pelikaan gemonteerd op zwart marmeren voet 49x29x20cm. Cond.: G

Bronzen fazant
Resultaat: 145 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd J. Moignis, voorstellend een fazant, gemonteerd op zwart marmeren voet 30x46x15cm. Cond.: G

Zeefdruk, Herman Brood
Resultaat: 140 EUR

Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G

Beeld als petroleumlamp
Resultaat: 140 EUR

Jugendstil petroleumlamp voorstellend een vrouw met gewaad die de lamp draagt. Cassis-kleurig glazen reservoir en houten voet. Smac figuur gesigneerd Ch. Ruches 52xø13cm.

2 Plated kandelaars
Resultaat: 140 EUR

Twee grote gietijzeren kaarskandelaars ca. 1900, verchroomd in barokstijl. In originele goede staat 83x18x17cm.

Blikken treinen
Resultaat: 140 EUR

Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1930; 3x wagons Bing (GBN), 1x lok met tender GBN (losse delen) en 1x lok KBW (Karl BuB), matig tot redelijke condities 14-19cm.

2x Humpty Dumpty
Resultaat: 140 EUR

Twee papier-mache Humpty Dumptys ca. 1910, gemaakt voor de Amerikaanse markt (1 pootje gelijmd) 13x9x11cm. Cond.: R-G

Koekkoeks klok
Resultaat: 140 EUR

Duitse koekkoeks-klok met dubbele koekkoek ca. 1900. Mooi houtsnijwerk met koekkoek in nest en hertenkop 56x33x24cm. Cond.: G

Kast
Resultaat: 140 EUR

Engelse eikenhouten fineer buffetkast ca. 1910 met intarsie in de lades. Geslepen glas in de halfronde deuren, geheel staand op Queen Anne poten. Stukje uit de rugwand 5x5cm.) 170x162x56cm. Cond.: G

Bijzettafel, rond
Resultaat: 140 EUR

Prachtige empire bijzettafel (Cuba mahonie) 1e helft 19e eeuw met mooie voet. In goede originele staat 62xø69cm. Cond.: G

Houten sculpturen
Resultaat: 140 EUR

Oude grote houtgesneden figuur voorstellend een jager, monogram TH. 20e eeuw in goede staat 54x35x23cm.

Platelen vaas
Resultaat: 140 EUR

PLatelen vaas Zuid Holland Gouda, vroeg decor schilder J.H.C. ca. 1910 17xø15cm. Cond.: G

Eetservies, Slangenwerth
Resultaat: 140 EUR

Groot porseleinen restservies, gemerkt Schlaggenwald Czechoslovakie met diverse borden, terrines, schalen, kop&schotels etc. Sommige delen beschadigd Cond.: G

Chinees theepotje
Resultaat: 140 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met messing monturen, draken, tempelhond etc. ca. 1880. Chinees stempel op de bodem 19x14xø11cm. Cond.: G

Schotel met vissen
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G

Chinese gele schotel
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G

Schilderij Artz
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerd Artz, ca. 1900, olieverf op paneel, duingezicht met figuren, 26x18 cm., Cond.:R

2 Houten figuren
Resultaat: 135 EUR

Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900. Voorstellend een man met blaasinstrument en een man met baard 27-28cm. Cond.: G

50-Delig Frans servies
Resultaat: 135 EUR

50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...

Plated jardiniere
Resultaat: 130 EUR

Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G

Horloge WO1
Resultaat: 130 EUR

Horloge uit de WO1 met duidelijke cijfers en stalen bescherming over het glas, ø 34 mm. Aan het horloge zit een legergroene band.

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 130 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon op zilveren voet en gegraveerde zilveren hals met dop. Nederlands gekeurd ca. 1870, 12x4cm.

4 Zilveren munten
Resultaat: 130 EUR

Vier zilveren munten 1722, 1807, 1897 en 1885.

Aquarel, bloemmotief
Resultaat: 130 EUR

Henry dee 20e eeuw, aquarel op papier, wilde bloemen 75x60cm. Cond.: G

Litho Corneille
Resultaat: 130 EUR

Corneille '97 101/250, (1922 - 2010 Beverloo), lithografie op papier, "Unique" 21x15cm. Cond.: G

Engelse samovaar
Resultaat: 130 EUR

Grote koperen 19e eeuwse samovaar met ivoren grepen in zeer goede staat met versieringen 40x38x35cm. Cond.: G

Antieke pendule
Resultaat: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse figurenpendule ca. 1870 (achterzijde licht beschadigd) met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (chip) 33x34x13cm. Cond.: R

4 Engelse stoelen
Resultaat: 130 EUR

Vier Engelse 19e eeuwse Pennbroke Spindleback stoelen met rieten zitiing. Gemengde houtsoorten donker gebeitst in goede originele staat 54x38x46cm. Cond.: G

Damesbureau
Resultaat: 130 EUR

Mooi Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleder en tapstoelopende poten. 3 Lades met messing ringbeslag 2e helft 20e eeuw. Schrijfleder licht beschadigd 76x65x25cm. Cond.: G

Empire glaskastje repro
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten vitrinekastje met 2 lades en zwarte zuilen met koperen capitellen in goede staat 2e helft 20e eeuw 131x58x37cm. Cond.: G

Beeld, olifant
Resultaat: 130 EUR

Bronzen olifant op marmeren voet, gemerkt Milo 2e helft 20e eeuw in goede staat 30,5x8x13cm.

Bronzen stier
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een stier in Art Deco stijl (naar voorbeeld van L. Luczano), gemonteerd op zwart marmeren voet 28x35x16cm. Cond.: G

Sevres vaas
Resultaat: 130 EUR

Franse vuurvergulde brons met porseleinen handbeschilderde vaas ca. 1870. Waarschijnlijk Sevres Parijs. romatische voorstelling en landschap met gouddecor 34x14x11cm. Cond.: G

Kantonese vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote oude keramieken Kantonese vaas met krijgersdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 46xø20cm. Cond.: G