Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Aquarel, A.K.
Resultaat: 20 EUR

A.K. ca. 1920, aquarel op papier, rivierkade met boten 30x40cm. Cond.: G

A.Boer ets
Resultaat: 20 EUR

A.Boer, ets op papier, Dom te Utrecht,kloostergang, 28x53cm., Cond.:G

Ernst Richter
Resultaat: 20 EUR

Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G

R. Cavallini 76
Resultaat: 20 EUR

R.Cavallini '76, olieverf op paneel, Bloementak. 48x70cm., Cond.:G

Muzikant in sneeuw
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1930, olieverf op linnen winters landschap met musicerende man. 35x25 cm., Cond.:G

Peritti Kokko '78
Resultaat: 20 EUR

Peritti Kokko '78, aquarel op papier, havengezicht 60x45cm. Cond.: G

Paneeltje, Charles Dickens
Resultaat: 20 EUR

Paneel 19e eeuw met een Charles Dickens achtige voorstelling (spelende kinderen), reproductie op paneel 23x19cm. Cond.: G

Ton Ancone, abstract
Resultaat: 20 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G

Ongesigneerd, wintergezicht
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd wintergezicht, olieverf op paneel 28x38cm. Cond.: R

Schilderij, B. Korf
Resultaat: 20 EUR

Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G

Mondgeblazen tafellamp
Resultaat: 20 EUR

Oude mondgeblazen tafellamp 2e helft 20e eeuw met messing armaturen in goede staat 67xø15cm. Cond.: G

Turfkist
Resultaat: 20 EUR

Koperengeslagen kolenkist/turfkist met decor van een schip in goede originele staat 32x40x30cm. Cond.: G

Fotocamera
Resultaat: 20 EUR

Oude Voigtländer camera Vito B met Skopar Color 1:35/50 Voigtländer lens in zeer goede staat 12x75x8cm. Cond.: G

Doosje met lepels
Resultaat: 20 EUR

Engels lepeldoosje 19e eeuw met intarsia. Daarin divers plated bestek 4,5x15x9cm. Cond.: G

2 Bakelieten presenteerbladen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude bakelieten presenteerbladen 47x34cm. en 53x38cm. (Bij 1 is stukje gelijmd, andere is goed) Cond.: R-G

Prisma hanglampje
Resultaat: 20 EUR

Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G

Appelketeltje
Resultaat: 20 EUR

Kleine antieke roodkoperen appelketel, 19e eeuw (licht bedeukt) 17x20x14cm., Cond.:R

2 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Twee delen antiek koperwerk; 1x Art Deco wand-luciferhouder kopergeslagen met maangezicht en 1x Jugendstil tablet met plated bloemen ingelegd 23-24cm. Cond.: G

2x Koperen sleef
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse koperen sleven in zeer goede staat. 42-46 cm.

Trompet
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve messing cavalerie trompet met koord 32cm. Cond.: G

4 Damasten nachtwaden
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke damasten nachtgewaden Cond.: G

Toerenmeter Engels Smith
Resultaat: 20 EUR

Oude Smiths toerental-meter Smiths Instruments Ltd London. In originele foudraal met accesoires in zeer goede staat 18x6x10cm. Cond.: G

Staande messing lamp
Resultaat: 20 EUR

Bronzen tafellamp met albasten voet, Neo barok 2e helft 20e eeuw 74x34x34cm. Cond.: G

4 Make-up doosjes
Resultaat: 20 EUR

Vier oude plated make-up doosjes ca. 1930 7-8cm. Cond.: G

Kruis
Resultaat: 20 EUR

Oud gesigneerd keramieken kruis, GPV PM handbeschilderd. In houten lijst 33x19x1.5 cm., Cond.G

Doofpot + Kookpot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x doofpot met porseleinen grip en knop en 1x kookpot met ijzeren hengsel 20-40cm. Cond.: G

Koffiebrander en emmer
Resultaat: 20 EUR

Antieke gietijzeren koffiebrander (26xø25cm.) en emmer (28xø26cm.) (bedeukt) ca. 1880 Cond.: R-G

Antieke koetslamp
Resultaat: 20 EUR

Koetslamp ca. 1910, licht beschadigd 40x17x15cm. Cond.: R

3 Delen koper/messing
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse koperen gezwalustaarte appelketel (36x35xø24cm.) en een oud messing comfort met kleine ketel 20e eeuw 31x20xø15cm. Cond.: G

Messing pijpen
Resultaat: 20 EUR

Bronzen pijpenstandaard 19e eeuw in goede originele staat. H.ca.46xø23cm.

2 Delen bakeliet
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud baceliet ca. 1930; 1x zaklantaarn en 1x make-up doos Art Deco 10-13cm. Cond.: G

2 Krissen
Resultaat: 20 EUR

Twee decoratieve Indonesische krissen 2e helft 20e eeuw 36x14x2cm. Cond.: G

2 Fietslampen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude carbid fietslampen, Luxor en Pico, in zeer goede staat (geëlectrificeerd) 17x18x9cm. en 17x16x8cm. Cond.: G

Kleine lamp
Resultaat: 20 EUR

Moderne tafellamp 21e eeuw met bronskleurig bladmotief (5-lichts) 53x51x51cm. Cond.: G

Diverse kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Vijf antieke kaarskandelaars 18e-19e eeuw van messing en 1x ijzer, met schuif en lekbak 6-15cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee tinnen kandelaars ca. 1800 ca. 20cm. Cond.: G

4 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G

Voetenstoof met handgreep
Resultaat: 20 EUR

Koetsstoof 19e eeuw, koper met eikenhout en hengselgrip. In goede originele staat 18x16x47cm.

2 Zonnebrillen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude zonnebrillen; 1x RayBan en 1x Polaroid in goede staat 4-17cm. Cond.: G

2 IJzeren vijzels, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee gietijzeren vijzels 18e eeuw met stamper 12xø12,5cm. en 11xø11cm. Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud en antiek; 1x chocolade-schenkkan 20e eeuw tin, 1x moccakan ca. 1900 tin en 1x antieke comfoor met koperen kan 18-34cm. Cond.: G

4 Kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Vier oude koperen kandelaars; 1x ca. 1800, 1x 19e eeuw en 1x 1e helft 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

Divers bestek
Resultaat: 20 EUR

Divers bestek, plated etc. 20e eeuw Cond.: G

4 Hengselpannen gietijzer
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke gietijzeren pannen 18e-19e eeuw 13-40cm. Cond.: G

Gietijzeren vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude gietijzeren tuinvaas, grijs beschilderd en bewerkt 42xø31cm. Cond.: G

Grote lamp
Resultaat: 20 EUR

Grote moderne bronskleurige hanglamp 6-lichts 21e eeuw met bladmotief in zeer goede staat 72x65x65cm. Cond.: G

Divers houten huisraad
Resultaat: 20 EUR

Diverse delen 19e eeuws houten huisraad met onder andere; gereedschap, blaker, vijzel, stamper en scheepskatrol 19x30cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 20 EUR

Histrorisme weegschaal ca. 1880 met koperen bakken in originele kleur, lichte oxidatie 13x50x12cm. Cond.: G

Koekblik
Resultaat: 20 EUR

Oud blikken koekblik 1939-1945, ter ere van het einde van WO II. Diverse landen en portretten van Stalin, Chruchill en Eisenhower 24xø16cm. Cond.: R

Koperen tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Messing tabakspot ca. 1900, gemerkt Tiel K.P.M. Holland in goede originele staat 17xø12cm.

9x Divers koper
Resultaat: 20 EUR

Negen delen koperwerk 18e-19e-20e eeuw; 1x schenkkan bewerkt ca. 1900, 1x pannetje met steel ca. 1900, 1x poffertjespan 19e eeuw, 1x sieremmertje 19e eeuw, 2x doofpot 19e-20e eeuw, 2x driepoot graper ...

Kroonlamp
Resultaat: 20 EUR

Messing bol kroonluchter met 6-armen, ca.1920, 100xø57cm.,Cond.:G

Oude plafoniere
Resultaat: 20 EUR

Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van bewerkt koper met glas 15xø44cm. Cond.: G

6 Delen vroeg tin
Resultaat: 20 EUR

Zes delen vroeg tin 18e-19e eeuw; 1x grote lepel(stempels), 1x zoutstrooier, 1x kandelaar, 1x kraantjeskan, 1x lepel met leeuw (bijzonder) en 1x papkom. 9,8-43cm. Cond.: R-G

Schaalmodel boot
Resultaat: 20 EUR

Houten modelboot op voet in uitstekende staat 40x27,5x12cm.

Wekker
Resultaat: 20 EUR

Pfeilkreuz reiswekker ca. 1890 met nikkel en messing kast (oxidatie) 18x13x10cm. Cond.: R

Bim Bam klok
Resultaat: 20 EUR

Oude Warmink Bim Bam klok met eiken kast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x30x24cm.

Spiegel, noten lijst
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten fineer spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x57cm. Cond.: G

Eiken kinderbed
Resultaat: 20 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G

Dressoir Casteleijn
Resultaat: 20 EUR

Modern roodgelakt met beuken twee-deurs dressoir met schappen, Fa.Casteleijn, bodemplaten gebroken. 82x126x42cm.

2 Ronde eiken tafeltjes
Resultaat: 20 EUR

Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude spiegel in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw goudkleur 70x33cm. Cond.: G

Ovaal bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

Oud ovaal bijzettafeltje in engelse stijl met Queen Anne poten en wortelnoten blad 2e helft 20e eeuw. Geheel in zeer goede staat 41x47x67cm. Cond.: G

Hangvitrine kastje
Resultaat: 20 EUR

Oude notenhout fineer hangvitrine kastje in Hollandse Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 74x67x18cm. Cond.: G

Tapijt 120x200
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met aardetinten en mooi decor 120x200cm. Cond.: R

Kleed
Resultaat: 20 EUR

Oude Perzische loper bruin/rood/blauw/oker 133x80cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 20 EUR

Bronzen Egyptisch figuur op albasten voet 20e eeuw 9,5x9x8cm. Cond.: G

Comp.metalen figuur
Resultaat: 20 EUR

Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G

Jugendstil buste
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.

Corpus lindenhout, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G

Kristallen likeurset
Resultaat: 20 EUR

Kristallen 5-delige likeurset ca. 1900 bestaande uit 1 karaf met handbeschilderde driemaster (Cond.: G) en 4 likeurglaasjes met vogeldecor, handbeschilderd (1 glaasje met randschade) 22x13x6cm. en 6xø...

3 Karaffen
Resultaat: 20 EUR

Drie glazen karaffen 20e eeuw; 1x kristal Samobor karaf geslepen, 1x grote kristallen karaf en 1x persglas karaf (klein) 22-32cm. Cond.: G

Groen glazen karaf
Resultaat: 20 EUR

Groen glazen fles met bewerkt tinnen montuur en stop ca. 1900 27x13x13cm. COnd.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Twee delen antiek kristal ca. 1900 amandelgeslepen; 1x poedersuikerstrooier en 1x strooppotje 16xø6cm. Cond.: G

Karaf + 6 glazen
Resultaat: 20 EUR

Oud kristallen 7-delige set bestaande uit 1 karaf met 6 glazen (geslepen) 11-27cm. Cond.: G

Krist. roomstel + schenkkan
Resultaat: 20 EUR

Ruitkristallen roomstel 4-delig en glazen schenkkan (barst in suikerkom) 8x29x16cm. en 16x21x14cm. Cond.: R-G

Opaline vaas
Resultaat: 20 EUR

Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G

2 Gemberpotten
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke gemberpotten,China, 1x Kantonees ca,190 en 1x met groen-blauw landschapdecor, 18e eeuw. 13xØ12 en 14xØ13cm., Cond.:G

Theepot, olifant
Resultaat: 20 EUR

Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G

6 Hollandse tegels
Resultaat: 20 EUR

Zes oude Hollandse tegels 19e-20e eeuw, 1 deel met lijst ca. 13x13cm. Cond.: G

2 Antieke tegeltableaus
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse tegeltableaus 19e eeuw met landschappen en Oud Hollandse spelen 27x14cm. en 41x15cm. Cond.: R-G

3 Tegels + dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Drie Hollandse tegels 19e eeuw 15,5x15,5cm. en 1 Delfts blauw Regina dekseldoos ca. 1930 10xø15cm. Cond.: G

Lampetstel
Resultaat: 20 EUR

Societe Ceramique Maastricht 4-delig lampetstel ca. 1900, gebroken wit. 1 Chip uit kambakje 33xø38cm. Cond.: G

2 Hummel figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Hummel figuren, :meisje met ganzen, 47 3/0 Western Germany bij de voet beschadigd en jongen met konijnen 58/0 Western Germany beschadigd. 10-11cm.

Hummel plaquette
Resultaat: 20 EUR

Prachtige oude keramieken Hummel plaquette ca. 1930 (chipje rand) Nr. 93, jongen met viool in straat 2x13x14cm. Cond.: G

Art Deco beeld, keramiek
Resultaat: 20 EUR

Oud keramieken Art Deco beeld, gemerkt C.H. France met cracele glkazuur 8x12x6cm. Cond.: G

Groot Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord (beschadigd) ø34cm. Cond.: M

2 Chinese/Japanse borden
Resultaat: 20 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden; 1x ca. 1800 met tuindecor en diverse objecten (randschades), 1x 1e helft 20e eeuw met tuindecor, 1x ca. 1880 met bamboedecor en 1x groot ca. 1900 met Chinese teke...

2 Delen Gouda plateel
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke delen Gouda plateel; 1x gemerkt M natfruitschaal (lichte randschade) 7xø19cm. en 1x gemerkt Nadro B. Gouda vaasje (haarscheur bij bovenrand) 15xø10cm. Cond.: R

Plateel waterpijp
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse keramieken waterpijp ca.1950, gemerkt: Royal Goedewaagen Gouda nr.1657 handpainted. In originele doos. 14x29x17cm., Cond.:G

Plateel hangpot
Resultaat: 20 EUR

PLatelen hang-bloempot ca. 1920 met bloemdecor in goede originele staat 12,5xø16cm. Cond.: G

3 Keramieken vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie keramieken vazen; 1x Braners aardewerk Holland 10xø18cm. 1x Art Deco, ongemerkt 17xø15cm. en 1x gemerkt F 13xø17cm. Alledrie met donkere glazuur Cond.: G

Meibloem keramiek
Resultaat: 20 EUR

Meibloem keramiek, ca.1900, Holland, fruitschaal op voet en een fruittester (uitlekschaal) met onderschotel. 13xø24cm. en 8xø23.5cm. Cond.:G

Italiaanse lamp
Resultaat: 20 EUR

Italiaanse bisquit porseleinen tafellamp met twee putti 20e eeuw 41xø23cm. Cond.: G

Aardewerken veulentje
Resultaat: 20 EUR

Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G