A.K. ca. 1920, aquarel op papier, rivierkade met boten 30x40cm. Cond.: G
Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G
Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G
R.Cavallini '76, olieverf op paneel, Bloementak. 48x70cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1930, olieverf op linnen winters landschap met musicerende man. 35x25 cm., Cond.:G
Peritti Kokko '78, aquarel op papier, havengezicht 60x45cm. Cond.: G
Paneel 19e eeuw met een Charles Dickens achtige voorstelling (spelende kinderen), reproductie op paneel 23x19cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd wintergezicht, olieverf op paneel 28x38cm. Cond.: R
Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G
Oude mondgeblazen tafellamp 2e helft 20e eeuw met messing armaturen in goede staat 67xø15cm. Cond.: G
Koperengeslagen kolenkist/turfkist met decor van een schip in goede originele staat 32x40x30cm. Cond.: G
Oude Voigtländer camera Vito B met Skopar Color 1:35/50 Voigtländer lens in zeer goede staat 12x75x8cm. Cond.: G
Engels lepeldoosje 19e eeuw met intarsia. Daarin divers plated bestek 4,5x15x9cm. Cond.: G
Twee oude bakelieten presenteerbladen 47x34cm. en 53x38cm. (Bij 1 is stukje gelijmd, andere is goed) Cond.: R-G
Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G
Kleine antieke roodkoperen appelketel, 19e eeuw (licht bedeukt) 17x20x14cm., Cond.:R
Twee delen antiek koperwerk; 1x Art Deco wand-luciferhouder kopergeslagen met maangezicht en 1x Jugendstil tablet met plated bloemen ingelegd 23-24cm. Cond.: G
Oude Smiths toerental-meter Smiths Instruments Ltd London. In originele foudraal met accesoires in zeer goede staat 18x6x10cm. Cond.: G
Bronzen tafellamp met albasten voet, Neo barok 2e helft 20e eeuw 74x34x34cm. Cond.: G
Oud gesigneerd keramieken kruis, GPV PM handbeschilderd. In houten lijst 33x19x1.5 cm., Cond.G
Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x doofpot met porseleinen grip en knop en 1x kookpot met ijzeren hengsel 20-40cm. Cond.: G
Antieke gietijzeren koffiebrander (26xø25cm.) en emmer (28xø26cm.) (bedeukt) ca. 1880 Cond.: R-G
19e Eeuwse koperen gezwalustaarte appelketel (36x35xø24cm.) en een oud messing comfort met kleine ketel 20e eeuw 31x20xø15cm. Cond.: G
Bronzen pijpenstandaard 19e eeuw in goede originele staat. H.ca.46xø23cm.
Twee delen oud baceliet ca. 1930; 1x zaklantaarn en 1x make-up doos Art Deco 10-13cm. Cond.: G
Twee decoratieve Indonesische krissen 2e helft 20e eeuw 36x14x2cm. Cond.: G
Twee oude carbid fietslampen, Luxor en Pico, in zeer goede staat (geëlectrificeerd) 17x18x9cm. en 17x16x8cm. Cond.: G
Moderne tafellamp 21e eeuw met bronskleurig bladmotief (5-lichts) 53x51x51cm. Cond.: G
Vijf antieke kaarskandelaars 18e-19e eeuw van messing en 1x ijzer, met schuif en lekbak 6-15cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Koetsstoof 19e eeuw, koper met eikenhout en hengselgrip. In goede originele staat 18x16x47cm.
Twee oude zonnebrillen; 1x RayBan en 1x Polaroid in goede staat 4-17cm. Cond.: G
Twee gietijzeren vijzels 18e eeuw met stamper 12xø12,5cm. en 11xø11cm. Cond.: G
Drie delen oud en antiek; 1x chocolade-schenkkan 20e eeuw tin, 1x moccakan ca. 1900 tin en 1x antieke comfoor met koperen kan 18-34cm. Cond.: G
Vier oude koperen kandelaars; 1x ca. 1800, 1x 19e eeuw en 1x 1e helft 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G
Vier antieke gietijzeren pannen 18e-19e eeuw 13-40cm. Cond.: G
Oude gietijzeren tuinvaas, grijs beschilderd en bewerkt 42xø31cm. Cond.: G
Grote moderne bronskleurige hanglamp 6-lichts 21e eeuw met bladmotief in zeer goede staat 72x65x65cm. Cond.: G
Diverse delen 19e eeuws houten huisraad met onder andere; gereedschap, blaker, vijzel, stamper en scheepskatrol 19x30cm. Cond.: G
Histrorisme weegschaal ca. 1880 met koperen bakken in originele kleur, lichte oxidatie 13x50x12cm. Cond.: G
Oud blikken koekblik 1939-1945, ter ere van het einde van WO II. Diverse landen en portretten van Stalin, Chruchill en Eisenhower 24xø16cm. Cond.: R
Messing tabakspot ca. 1900, gemerkt Tiel K.P.M. Holland in goede originele staat 17xø12cm.
Negen delen koperwerk 18e-19e-20e eeuw; 1x schenkkan bewerkt ca. 1900, 1x pannetje met steel ca. 1900, 1x poffertjespan 19e eeuw, 1x sieremmertje 19e eeuw, 2x doofpot 19e-20e eeuw, 2x driepoot graper ...
Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van bewerkt koper met glas 15xø44cm. Cond.: G
Zes delen vroeg tin 18e-19e eeuw; 1x grote lepel(stempels), 1x zoutstrooier, 1x kandelaar, 1x kraantjeskan, 1x lepel met leeuw (bijzonder) en 1x papkom. 9,8-43cm. Cond.: R-G
Pfeilkreuz reiswekker ca. 1890 met nikkel en messing kast (oxidatie) 18x13x10cm. Cond.: R
Oude Warmink Bim Bam klok met eiken kast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x30x24cm.
Wortelnoten fineer spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x57cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G
Modern roodgelakt met beuken twee-deurs dressoir met schappen, Fa.Casteleijn, bodemplaten gebroken. 82x126x42cm.
Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G
Oude spiegel in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw goudkleur 70x33cm. Cond.: G
Oud ovaal bijzettafeltje in engelse stijl met Queen Anne poten en wortelnoten blad 2e helft 20e eeuw. Geheel in zeer goede staat 41x47x67cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer hangvitrine kastje in Hollandse Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 74x67x18cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met aardetinten en mooi decor 120x200cm. Cond.: R
Bronzen Egyptisch figuur op albasten voet 20e eeuw 9,5x9x8cm. Cond.: G
Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G
Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.
Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G
Kristallen 5-delige likeurset ca. 1900 bestaande uit 1 karaf met handbeschilderde driemaster (Cond.: G) en 4 likeurglaasjes met vogeldecor, handbeschilderd (1 glaasje met randschade) 22x13x6cm. en 6xø...
Drie glazen karaffen 20e eeuw; 1x kristal Samobor karaf geslepen, 1x grote kristallen karaf en 1x persglas karaf (klein) 22-32cm. Cond.: G
Groen glazen fles met bewerkt tinnen montuur en stop ca. 1900 27x13x13cm. COnd.: G
Twee delen antiek kristal ca. 1900 amandelgeslepen; 1x poedersuikerstrooier en 1x strooppotje 16xø6cm. Cond.: G
Oud kristallen 7-delige set bestaande uit 1 karaf met 6 glazen (geslepen) 11-27cm. Cond.: G
Ruitkristallen roomstel 4-delig en glazen schenkkan (barst in suikerkom) 8x29x16cm. en 16x21x14cm. Cond.: R-G
Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G
Twee antieke gemberpotten,China, 1x Kantonees ca,190 en 1x met groen-blauw landschapdecor, 18e eeuw. 13xØ12 en 14xØ13cm., Cond.:G
Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G
Zes oude Hollandse tegels 19e-20e eeuw, 1 deel met lijst ca. 13x13cm. Cond.: G
Twee Hollandse tegeltableaus 19e eeuw met landschappen en Oud Hollandse spelen 27x14cm. en 41x15cm. Cond.: R-G
Drie Hollandse tegels 19e eeuw 15,5x15,5cm. en 1 Delfts blauw Regina dekseldoos ca. 1930 10xø15cm. Cond.: G
Societe Ceramique Maastricht 4-delig lampetstel ca. 1900, gebroken wit. 1 Chip uit kambakje 33xø38cm. Cond.: G
Twee oude Hummel figuren, :meisje met ganzen, 47 3/0 Western Germany bij de voet beschadigd en jongen met konijnen 58/0 Western Germany beschadigd. 10-11cm.
Prachtige oude keramieken Hummel plaquette ca. 1930 (chipje rand) Nr. 93, jongen met viool in straat 2x13x14cm. Cond.: G
Oud keramieken Art Deco beeld, gemerkt C.H. France met cracele glkazuur 8x12x6cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord (beschadigd) ø34cm. Cond.: M
Vier oude Chinees porseleinen borden; 1x ca. 1800 met tuindecor en diverse objecten (randschades), 1x 1e helft 20e eeuw met tuindecor, 1x ca. 1880 met bamboedecor en 1x groot ca. 1900 met Chinese teke...
Twee antieke delen Gouda plateel; 1x gemerkt M natfruitschaal (lichte randschade) 7xø19cm. en 1x gemerkt Nadro B. Gouda vaasje (haarscheur bij bovenrand) 15xø10cm. Cond.: R
Oude Hollandse keramieken waterpijp ca.1950, gemerkt: Royal Goedewaagen Gouda nr.1657 handpainted. In originele doos. 14x29x17cm., Cond.:G
PLatelen hang-bloempot ca. 1920 met bloemdecor in goede originele staat 12,5xø16cm. Cond.: G
Drie keramieken vazen; 1x Braners aardewerk Holland 10xø18cm. 1x Art Deco, ongemerkt 17xø15cm. en 1x gemerkt F 13xø17cm. Alledrie met donkere glazuur Cond.: G
Meibloem keramiek, ca.1900, Holland, fruitschaal op voet en een fruittester (uitlekschaal) met onderschotel. 13xø24cm. en 8xø23.5cm. Cond.:G
Italiaanse bisquit porseleinen tafellamp met twee putti 20e eeuw 41xø23cm. Cond.: G
Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G