Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G
Horloge uit de WO1 met duidelijke cijfers en stalen bescherming over het glas, ø 34 mm. Aan het horloge zit een legergroene band.
Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G
Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.
Broche GG, 585/000, met grote camee, welke iets beschadigd is aan de rand. ca 5x4cm. ca 18 gr.
Oorstekers, zilver 925/000, peervormig model met 2 rutielkwartsen per oorsteker. ca 3 cm lang. ca 8 gr.
Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.
Groot kavel divers plated, oud en antiek, o.a. servetringen, lepeltjes zout-en peper setjes etc.Cond.:G
Broche GG, 585/000, peervormig 19e eeuws model met kwastje. ca 5 gr. 4x2,8cm.
Collier met 4 rijen citrien kralen, ø 8 mm, met ovale sluiting met grote citrien waar omheen diamanten gezet zijn in een soort bloemvorm. De bevestiging is gemaakt van mooie royale GG zijstukken. Leng...
Antieke Hollands zilveren siertaartschep en vork 835/000. Vork: Jaarletter: Q 1926, MT: H.B. Hof Willige Langerak, zeilschip: jaarletter: R 1927, L.22cm., samen ca. 134gr., Cond.: U
Vijf -delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø35x23 cm.
Drie colliers gemaakt van ivoor. 1 collier met in het midden vogels en daarnaast bloemen, 46 cm.1 collier gemaakt van bewerkte tonnetjes, 46 cm, en 1 Y- collier gemaakt van dunne kraaltjes ivoor en on...
A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G
Silver plated wijnkannetje op voet met houten greep en parelranden. H. ca.15cm., Cond.:U
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk Schoonhoven met werkende boer. 70x57cm., Cond.:G
Oosterse houtsnede ca. 1930, gesigneerd, houtsnede op papier, Oosterse man met zwaard 20x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G
Chris B. Korff ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur 30x40cm. Cond.: G
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G