Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G
Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G
Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R
Roger Deverin (1884 - 1973 Franse School), olieverf op linnen, De Seine bij Parijs Au port Marie 65x51cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G
H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G
Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G
W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G
Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.