Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen lamp, hert 5003
Bronzen lamp, hert

Resultaat:

570 EUR

Verkocht
Bronzen kanon, 19e eeuw 2068
Bronzen kanon, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Barok schilderij, doodskop 1015
Barok schilderij, doodskop

Resultaat:

540 EUR

Verkocht
Man met zwaard 5016
Man met zwaard

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Jugendstil plaquettes 5002
Jugendstil plaquettes

Resultaat:

510 EUR

Verkocht
Armband GG, gevlochten 32
Armband GG, gevlochten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Pennenarmband GG 78
Pennenarmband GG

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bloedkoraalcollier met gd slot 80
Bloedkoraalcollier met gd slot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Collier GG Frans Gourmet 112
Collier GG Frans Gourmet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
42 Munten Cyprus 724
42 Munten Cyprus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
M. de Jongere 1020
M. de Jongere

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Georg Rueter, hondje 1124
Georg Rueter, hondje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Corneille, vrouw 1346
Corneille, vrouw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp, viskoppen 2014
Bronzen hanglamp, viskoppen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Openhaard bokken 2107
Openhaard bokken

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Divan met figuren 4004
Divan met figuren

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Klapbuffet met schuifdeur 4013
Klapbuffet met schuifdeur

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken chiffoniere 4023
Eiken chiffoniere

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken kast 4083
Eiken kast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Tafel linnenpers 4188
Tafel linnenpers

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen buste, vrouw 5058
Bronzen buste, vrouw

Resultaat:

490 EUR

Verkocht
Zilv.servies 20
Zilv.servies

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Regelateur + datum 3514
Regelateur + datum

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Romantisch schilderij 19e eeuw 1009
Romantisch schilderij 19e eeuw

Resultaat:

450 EUR