Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jirasek, landschap 1266
Jirasek, landschap

Resultaat:

40 EUR

Schilderij in Cobra stijl 1267
Schilderij in Cobra stijl
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Peter Diem 1268
Schilderij, Peter Diem
Startprijs 750 EUR
Verkocht
H. Kaluske 1269
H. Kaluske

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, boten 1270
Schilderij, boten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
C. Hamer, de IJssel Deventer 1271
C. Hamer, de IJssel Deventer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
K. Peizer, vrouw met kousen 1272
K. Peizer, vrouw met kousen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Monogram FH/15 1273
Monogram FH/15

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesig., Spaanse dansers 1274
Onduidelijk gesig., Spaanse dansers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Monogram Herman Brood? 1275
Monogram Herman Brood?

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, D. Gerhck 1276
Schilderij, D. Gerhck

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
J. Nieweg, wintergezicht 1277
J. Nieweg, wintergezicht

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Onleesbaar, de trein 1278
Onleesbaar, de trein

Resultaat:

60 EUR

Jezus pantokrator 1279
Jezus pantokrator
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Ets Maasbrug Rotterdam 1280
Ets Maasbrug Rotterdam

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
H. Leuverink, handwerkende vrouw 1281
H. Leuverink, handwerkende vrouw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Portret Menna Maroeksse 1282
Schilderij, Portret Menna Maroeksse

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ch. Dijkman, stadsgezicht 1283
Ch. Dijkman, stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Bloemstilleven 1284
Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR
Gravure Spanjaarden in lijst 1285
Gravure Spanjaarden in lijst
Startprijs 100 EUR
Pit van Loo, klein 1286
Pit van Loo, klein
Startprijs 125 EUR
Pit van Loo, groot 1287
Pit van Loo, groot
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gouache, H. Leuverink '90 1288
Gouache, H. Leuverink '90

Resultaat:

40 EUR

Mansvelt Beck ca. 1900 1289
Mansvelt Beck ca. 1900
Startprijs 200 EUR