Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Blikken fluit 2231
Blikken fluit
Startprijs 15 EUR
Huisaltaar ca. 1900 2232
Huisaltaar ca. 1900
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Cello 2233
Cello

Resultaat:

310 EUR

Art Deco lamp 2234
Art Deco lamp
Startprijs 280 EUR
Gietijzeren theekan 1910 2235
Gietijzeren theekan 1910
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gietijzeren decoratie-bord 2236
Gietijzeren decoratie-bord

Resultaat:

30 EUR

6 Chinese bronzen gewichten 2237
6 Chinese bronzen gewichten
Startprijs 190 EUR
Klein Tibetaans kistje 2238
Klein Tibetaans kistje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Vurenhouten wandpaneel 2239
Vurenhouten wandpaneel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hollandse bakbarometer 2240
Hollandse bakbarometer

Resultaat:

575 EUR

Jugendstil inktstel 2241
Jugendstil inktstel
Startprijs 25 EUR
Barometer 2242
Barometer
Startprijs 10 EUR
Grote gestoken barometer 2243
Grote gestoken barometer
Startprijs 80 EUR
Kleine gestoken barometer 2244
Kleine gestoken barometer
Startprijs 50 EUR
Sieradenkistje, pyramide 2245
Sieradenkistje, pyramide
Startprijs 60 EUR
Oude barometer 2246
Oude barometer
Startprijs 15 EUR
Jugendstil barometer, inlegwerk 2247
Jugendstil barometer, inlegwerk
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Sieradenkistje, rechthoekig 2248
Sieradenkistje, rechthoekig

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Barometer 2249
Barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Barometer 2250
Barometer

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke pijp 2251
Antieke pijp

Resultaat:

20 EUR

Staande design lamp 2252
Staande design lamp
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Messing pijpenrekje brons 2253
Messing pijpenrekje brons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Aardewerken huisje 2254
Aardewerken huisje

Resultaat:

20 EUR