Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Apothekerskastje 4091
Apothekerskastje

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Engels kolenkastje 4092
Engels kolenkastje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Notenhouten tweedeurskast 4093
Notenhouten tweedeurskast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Theekastje 4094
Theekastje

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Hangvitrine noten 4095
Hangvitrine noten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Notenhouten vitrinekastje 4096
Notenhouten vitrinekastje

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Eiken kast 4097
Eiken kast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jugendstil eiken kast 4098
Jugendstil eiken kast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Willem III kast 4099
Willem III kast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Eikenhouten vierkante hocker 4100
Eikenhouten vierkante hocker

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Eikenhouten stoelen 4101
4 Eikenhouten stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Notenhouten hoekkastje 4102
Notenhouten hoekkastje

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Mahonie kastje met schuif 4103
Mahonie kastje met schuif

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Theekastje 4104
Theekastje

Resultaat:

90 EUR

Eiken kist, 18e eeuw 4105
Eiken kist, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Mechelse salontafel 4106
Mechelse salontafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Open bonheur 4107
Open bonheur

Resultaat:

500 EUR

Mahonie theetafel 4108
Mahonie theetafel
Startprijs 190 EUR
Grote ronde uittrektafel 4109
Grote ronde uittrektafel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Houten 3-ladenkast 4110
Houten 3-ladenkast

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Commode met brons 4111
Commode met brons

Resultaat:

500 EUR

Queen-Anne bijzettafel 4112
Queen-Anne bijzettafel
Startprijs 40 EUR
Biedermeier ronde bijzettafel 4113
Biedermeier ronde bijzettafel
Startprijs 70 EUR
Windsor stoel 4114
Windsor stoel
Startprijs 150 EUR