08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Engelse prent in lijst 1352
Engelse prent in lijst
Startprijs 150 EUR
Bloemstilleven 1353
Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR
Aquarel, ezels 1354
Aquarel, ezels
Startprijs 25 EUR
G. Diepeveen, de tijd 1355
G. Diepeveen, de tijd
Startprijs 30 EUR
W. ten Ham, boerenschuur 1356
W. ten Ham, boerenschuur
Startprijs 25 EUR
Schilderij, bootje op meer 1357
Schilderij, bootje op meer
Startprijs 120 EUR
J. Cate, winter 1358
J. Cate, winter
Startprijs 20 EUR
Meinert Volkers 1359
Meinert Volkers
Startprijs 50 EUR
Aquarel Wield 1360
Aquarel Wield
Startprijs 15 EUR
Klaas Bernink 1948, boerderij 1361
Klaas Bernink 1948, boerderij
Startprijs 300 EUR
Bloemstilleven 1362
Bloemstilleven
Startprijs 125 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1363
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR
G. Diepeveen, kubistische voorstelling 1364
G. Diepeveen, kubistische voorstelling
Startprijs 100 EUR
J. Verheyen, schelpenvissers 1365
J. Verheyen, schelpenvissers

15 EUR

Schilderij, bos 1366
Schilderij, bos

20 EUR

A. Prins, landschap met boerderij en zeilboot 1367
A. Prins, landschap met boerderij en zeilboot

40 EUR

Schilderij met gezichten 1368
Schilderij met gezichten
Startprijs 30 EUR
A. v. Eynsbergen, landschap bij Overschie 1369
A. v. Eynsbergen, landschap bij Overschie

20 EUR

Ype Wenning straatje 1370
Ype Wenning straatje
Startprijs 250 EUR
Schilderij, kinderen bij de haard 1371
Schilderij, kinderen bij de haard
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk 1372
Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk
Startprijs 15 EUR
Ongesigneerd, vrouwelijk naakt 1373
Ongesigneerd, vrouwelijk naakt
Startprijs 30 EUR
N. v. Kampen. vaas met bloemen 1374
N. v. Kampen. vaas met bloemen
Startprijs 10 EUR
Doeser 1375
Doeser
Startprijs 250 EUR