Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Buikkastje 3246
Buikkastje

Resultaat:

35 EUR

Chinese commode 3247
Chinese commode
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lederen zetel 3248
Lederen zetel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Windsor armleunstoel 3249
Windsor armleunstoel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Tegeltafeltje 3250
Tegeltafeltje

Resultaat:

20 EUR

Eiken stereomeubel 3251
Eiken stereomeubel
Startprijs 40 EUR
Ovale spiegel, zilverkleurig 3252
Ovale spiegel, zilverkleurig
Startprijs 120 EUR
Salontafel ca. 1900 3253
Salontafel ca. 1900
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Eikenhouten schrijftafel 3254
Eikenhouten schrijftafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eikenhouten spinde 3255
Eikenhouten spinde

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse spiegel 3256
Engelse spiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Stoelen, Biedermeier Engels 3257
4 Stoelen, Biedermeier Engels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Mahonie hoekstoeltje 3258
Mahonie hoekstoeltje

Resultaat:

60 EUR

Rond bijzettafeltje, inlegwerk 3259
Rond bijzettafeltje, inlegwerk
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mahonie tafeltje 3260
Mahonie tafeltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Mahoniehouten stoelen 3261
3 Mahoniehouten stoelen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Commode met inlegwerk 3262
Commode met inlegwerk

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Commode met inlegwerk 3263
Commode met inlegwerk

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Ovale spiegel 3264
Ovale spiegel

Resultaat:

10 EUR

Eikenhouten hoekkast 3265
Eikenhouten hoekkast
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Eikenhouten 5 laden commode 3266
Eikenhouten 5 laden commode

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Hindeloopen kinderstoel 3267
Hindeloopen kinderstoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dressoir 18e eeuw 3268
Dressoir 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Secretaire 3269
Secretaire
Startprijs 350 EUR