Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring met toermalijn 236
Ring met toermalijn
Startprijs 100 EUR
Ring met edelstenen 237
Ring met edelstenen
Startprijs 75 EUR
Ring met rookkwarts 238
Ring met rookkwarts
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Zilveren broche (bijbelslot) 239
Zilveren broche (bijbelslot)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk 243
18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren Zenith zakhorloge 251
Zilveren Zenith zakhorloge

Resultaat:

135 EUR

Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol 252
Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol
Startprijs 500 EUR
Gouden dameshorloge met ketting 253
Gouden dameshorloge met ketting
Startprijs 180 EUR
Zilveren zakhorloge 254
Zilveren zakhorloge
Startprijs 300 EUR
Gouden zakhorloge onder stolp 255
Gouden zakhorloge onder stolp
Startprijs 290 EUR
Zilveren zakhorloge geschilderde plaat, 1803 256
Zilveren zakhorloge geschilderde plaat, 1803
Startprijs 500 EUR
Lassale horloge 257
Lassale horloge
Startprijs 60 EUR
Lot horloges en uurwerken 258
Lot horloges en uurwerken
Startprijs 45 EUR
Verkocht
2 Seiko en Prisma horloge 259
2 Seiko en Prisma horloge

Resultaat:

80 EUR

Zakhorloge, goudkleurig 260
Zakhorloge, goudkleurig
Startprijs 400 EUR
Zilveren herenhorloge met ketting 261
Zilveren herenhorloge met ketting
Startprijs 160 EUR
Akribos herenhorloge 262
Akribos herenhorloge
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot horloges in kist (6x) 263
Lot horloges in kist (6x)

Resultaat:

70 EUR

Granaat collier met streekslot 276
Granaat collier met streekslot
Startprijs 725 EUR
Verkocht
Gouden oorhangers met granaat 277
Gouden oorhangers met granaat

Resultaat:

210 EUR

Grote gouden hanger met granaat 278
Grote gouden hanger met granaat
Startprijs 200 EUR
Gouden broche met granaat 279
Gouden broche met granaat
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Granaatcollier en armband met gouden slot 280
Granaatcollier en armband met gouden slot

Resultaat:

100 EUR

Granaatarmband met gouden slot 281
Granaatarmband met gouden slot
Startprijs 100 EUR