Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Familie Verte schotel met vleermuizen 6096
Familie Verte schotel met vleermuizen
Startprijs 1.000 EUR
2x Oude/antieke Chinese vazen 6097
2x Oude/antieke Chinese vazen
Startprijs 200 EUR
2x Oude/antieke Familie Verte kopjes 6098
2x Oude/antieke Familie Verte kopjes
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Oude/antiek Familie Rose penselenpot 6099
Oude/antiek Familie Rose penselenpot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw 6100
6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Oude Chinese eierschaal tafellamp 6101
Oude Chinese eierschaal tafellamp
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese schotel , 18e eeuw 6102
Chinese schotel , 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 18e  eeuw 6103
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

4x Antiek Chinees 6104
4x Antiek Chinees
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Majolica jardiniere, 1880 6105
Majolica jardiniere, 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Chinese theebus 6106
Antieke Chinese theebus

Resultaat:

800 EUR

Oude/antieke Chinese kom 6107
Oude/antieke Chinese kom
Startprijs 500 EUR
Sevres schaal met montuur 6108
Sevres schaal met montuur
Startprijs 550 EUR
Verkocht
15-Delig wild servies, 1920 6109
15-Delig wild servies, 1920

Resultaat:

225 EUR

Oud Japans Satsuma servies, 1930 6110
Oud Japans Satsuma servies, 1930
Startprijs 150 EUR
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw 6111
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Antiele Kutani pijpvazen 6112
2x Antiele Kutani pijpvazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Imari vazen, 19e eeuw 6113
2x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Imari dekselvaas, 19e eeuw 6114
Imari dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Imari lamp, 19e eeuw 6115
Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Grote Imari dekselschaal 6116
Grote Imari dekselschaal
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4x Imari kop en schotels 6117
4x Imari kop en schotels

Resultaat:

75 EUR

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6118
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 900 EUR
Verkocht
3-Delig Imari kaststel 6119
3-Delig Imari kaststel

Resultaat:

70 EUR