Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Chinees houtsnijwerk 7665
2x Chinees houtsnijwerk
Startprijs 50 EUR
Lot cloisonné (3x) 7522
Lot cloisonné (3x)
Startprijs 50 EUR
Lot porselein (4x) 7482
Lot porselein (4x)
Startprijs 50 EUR
Yixing theepot 7472
Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Lot China (3x) 7470
Lot China (3x)
Startprijs 50 EUR
Chinese tulpenvaas, H 39 cm. 7451
Chinese tulpenvaas, H 39 cm.
Startprijs 50 EUR
2x Kantonees porselein 7426
2x Kantonees porselein
Startprijs 50 EUR
3x Chinees bord Ø 21 - 25,5 cm. 7378
3x Chinees bord Ø 21 - 25,5 cm.
Startprijs 50 EUR
Drie schotels (18e eeuw) 7282
Drie schotels (18e eeuw)
Startprijs 50 EUR
Japanse vaas, H 29,5 cm. 7251
Japanse vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 50 EUR
Chinese patty pan 7221
Chinese patty pan
Startprijs 50 EUR
Japans theeservies, 1900 7160
Japans theeservies, 1900
Startprijs 50 EUR
3x Bisquit vaas, 1900 6246
3x Bisquit vaas, 1900
Startprijs 50 EUR
2x Porseleinen figuur 6245
2x Porseleinen figuur
Startprijs 50 EUR
2 Porseleinen figuren Napels 6243
2 Porseleinen figuren Napels
Startprijs 50 EUR
Vijf Duitse borden 6240
Vijf Duitse borden
Startprijs 50 EUR
2x Hollandse fayence wandborden Ø 34,5 - Ø 38 cm. 6237
2x Hollandse fayence wandborden Ø 34,5 - Ø 38 cm.
Startprijs 50 EUR
Drie delen Duits porselein 6236
Drie delen Duits porselein
Startprijs 50 EUR
Tegeltableau 6218
Tegeltableau
Startprijs 50 EUR
Beeld van Franse geisha 6214
Beeld van Franse geisha
Startprijs 50 EUR
2x Tabakspot 6212
2x Tabakspot
Startprijs 50 EUR
3-Delig Delfts kaststel 6191
3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 50 EUR
Delfts tegeltableau (6-pas) 6189
Delfts tegeltableau (6-pas)
Startprijs 50 EUR
3-Delig Delfts kaststel, 1900 6176
3-Delig Delfts kaststel, 1900
Startprijs 50 EUR