Zoeken

2x Chinese kom Ø 15 cm. 7375
2x Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 450 EUR
Chinese Meiping vaas, H 42 cm. 7385
Chinese Meiping vaas, H 42 cm.
Startprijs 450 EUR
Chinese rolwagen vaas, H 47,3 cm. 7446
Chinese rolwagen vaas, H 47,3 cm.
Startprijs 450 EUR
2x Japanse Satsuma vaas 7480
2x Japanse Satsuma vaas
Startprijs 450 EUR
Chinese schenkkan (Sung) 7559
Chinese schenkkan (Sung)
Startprijs 450 EUR
4x Familie Rose bord Ø 23,2 cm. 7740
4x Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startprijs 450 EUR
Zilveren brandewijnkom 78
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 475 EUR
Friese zilveren theebus 206
Friese zilveren theebus
Startprijs 475 EUR
Franse etagére tafel (ingelegd) 4037
Franse etagére tafel (ingelegd)
Startprijs 475 EUR
3 Zilveren kandelaren 21
3 Zilveren kandelaren
Startprijs 500 EUR
2 Zilveren hanen 23
2 Zilveren hanen
Startprijs 500 EUR
Zilveren schip 73
Zilveren schip
Startprijs 500 EUR
Gouden jasseroncollier 506
Gouden jasseroncollier
Startprijs 500 EUR
2 Gouden tientjes 507
2 Gouden tientjes
Startprijs 500 EUR
Barnsteen ketting 515
Barnsteen ketting
Startprijs 500 EUR
Gouden armband 534
Gouden armband
Startprijs 500 EUR
Amethist ring 550
Amethist ring
Startprijs 500 EUR
Diamant 0.65 ct 558
Diamant 0.65 ct
Startprijs 500 EUR
Gouden choker diamant 600
Gouden choker diamant
Startprijs 500 EUR
Collier uit goud en platina 659
Collier uit goud en platina
Startprijs 500 EUR
Toegeschreven aan Josef Pfeiffer, Landschap met herder en schapen 1003
Toegeschreven aan Josef Pfeiffer, Landschap met herder en schapen
Startprijs 500 EUR
F.A. de Haan, Herder met kudde 1011
F.A. de Haan, Herder met kudde
Startprijs 500 EUR
Onduid.gesign., Twee edelmannen 1016
Onduid.gesign., Twee edelmannen
Startprijs 500 EUR
P.C. Westenberg, Hollands binnenhof met figuren 1020
P.C. Westenberg, Hollands binnenhof met figuren
Startprijs 500 EUR