Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Majolica petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp met contra-gewicht. Circa 1900. Afmeting: 65 x Ø 45 cm. In goede staat.

Hoedendoos (groot)
Startprijs 150 EUR

Antieke handbeschilderde hoedendoos van spaanhout, met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 23 x 17 cm. In goede staat.

Grote glazen stolp
Startprijs 100 EUR

Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Grote glazen stolp
Startprijs 100 EUR

Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Glazen stolp
Startprijs 80 EUR

Grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 48 x Ø 20 cm. In goede staat.

Sputnik hanglamp Ø 45 cm.
Startprijs 150 EUR

60-er Jaren Sputnik hanglamp. Verchroomd. Iets oxidatie. Lamp is compleet. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

Antieke Murano hanglamp, 1920
Startprijs 300 EUR

Antiek kristalglazen Murano hanglamp. Circa 1920. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

2x Olielamp, H 60 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee antieke olielampen met messing voet. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Franse tafellamp, H 32 cm.
Startprijs 50 EUR

Franse tafellamp van koper, op marmeren basement. Meisje op hek bij lantaarn. Circa 1930. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Pop Art paspop
Startprijs 950 EUR

Levensgrote pop art vrouwelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 cm. In zeer goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse jugendstil kapstok van eikenhout, met driemasters en spreuk 'Oost West thuis best'. Circa 1900. Afmeting: 37 x 106 x 20 cm. In goede staat.

Likeurkelder
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.

2x Empire-stijl olielamp
Startprijs 90 EUR

Twee porseleinen olielampen in Louis Seize-stijl. Met koperen guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Franse likeurkelder, 1860
Startprijs 450 EUR

Mooie en gave 19e eeuwse Franse fijnhouten likeurkelder met intarsia. Compleet, met gaaf glaswerk + karaffen. Circa 1860. Afmeting: 27 x 33 x 25 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaar
Startprijs 180 EUR

Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaar
Startprijs 180 EUR

Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaar, H 26 cm.
Startprijs 130 EUR

Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Figuurlijke tafellamp
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Bijbel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Nederlandse bijbel, in leder gebonden met sierstukken en sloten van messing. Uitgave van Joh. de Liefde - Utrecht. Voorzien van gekleurde bijbelse lithografieën. Minimale vochtvlekken. Afmet...

Lot kannen (plated/tin)
Startprijs 35 EUR

Zes diverse antieke plated + tinnen schenkkannen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Duitse steengoed bierpullen, H 28 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse steengoed bierpullen met porseleinen sluiting. Glasindustrie Dresden D.R.P. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Zandsteen kop/balkdrager 18e of ouder.
Startprijs 140 EUR

Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.

Sigaar reclame Karel I
Startprijs 60 EUR

Antieke sigaren wandplaquette. 'Karel I - De Vorstelijke Sigaar'. Hout met stucwerk en polychromie. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.

Antieke koekplank, 37 x 29 cm.
Startprijs 60 EUR

Dikke iepenhouten koekplank met afbeelding van ruiter te paard. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 x B 29 cm. In goede staat.

Keith Haring kapstok
Startprijs 60 EUR

Vilac France, Keith Haring kapstok. Copyright Estate. Keith Haring 1993. Afmeting: H 23 x L 51 cm. In goede staat.

Lot petroleumlampen (5x)
Startprijs 40 EUR

Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.

2x Antieke Petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. 1x Historisme, compositie metaal. 1x Glas + messing. Afmeting: H 47 - 52 cm. In goede staat.

Antiek glas in lood venster
Startprijs 50 EUR

Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Art Deco servies (messing)
Startprijs 40 EUR

5-Delig art deco theeservies van messing met houten grip. Onduidelijk gestempeld. Circa 1930. Afmeting: 26 x 33 x 53 cm. In goede staat.

2x Putti kandelaar, H 55 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee antieke Franse kaarskandelaren met putti. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Tafelschaal/tazza Ø 25 cm.
Startprijs 50 EUR

Antiek keramieken tazza met messing + persglazen schaal. Circa 1900. Enkele chip mogelijk. Afmeting: H 33 cm x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Tafelstuk van brons, 1900
Startprijs 150 EUR

Twee antiek bronzen tafelstukken met glazen coupes. Circa 1900. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Twee bronzen wandlampen, 1900
Startprijs 180 EUR

Twee antieke bronzen wandlampen met figuren in park decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Schwarzwalder beer, 1900
Startprijs 180 EUR

Antieke Schwarzwalder beer van notenhout, met wandelstok en korf. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Beslag t.b.v. kabinet + ladenkast
Startprijs 80 EUR

Lot met verguld bronzen kastenbeslag. 18e - 19e Eeuw ee setje voor een kabinet en een setje voor een commode. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Bronzen design lamp, H 58 cm.
Startprijs 120 EUR

Zware, bronzen lampenvoet in ananas-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

2x Tuinbeeld (cement)
Startprijs 50 EUR

Twee gegoten cementen tuinbeelden. 1x Bloemenmeisje + 1x Meisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 - 91 cm. In goede staat.

Palissander (toilet)kist
Startprijs 300 EUR

Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...

Antieke duiventil, 1890
Startprijs 80 EUR

Antieke houten gepolychromeerde duiventil. Circa 1890. Afmeting: 70 x 36 x 62 cm. In goede staat.

Klok console met intarsia en brons
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse notenhouten klok console met intarsia en bronzen versiering. Licht wormbeval. Lichte fineerschade. Afmeting: 28 x 35 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Likeurset in mahonie kist
Startprijs 275 EUR

Antieke Engelse vijf-delige likeurset in mahoniehouten met messing kist. Inhoud bestaat uit vier glazen + likeurflessen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Tabaksdoos
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws roodkoperen Hollandse tabaksdoos. Decor: figuur met waldhoorn + spreuk. Afmeting: 15 x 6 x 4 cm. In goede staat.

2x Pijpcomfoor/standaard
Startprijs 40 EUR

Twee antieke notenhouten pijpcomfoors/standaard. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 60 - 67 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Startprijs 150 EUR

Antieke parapluhouder met soldaat. Gemaakt van gietijzer. Circa 1900. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Tibetaanse wijnkistkist
Startprijs 50 EUR

Tibetaanse dekselkist met leder bekleed + chinoiserie goudlak beschildering, ook te gebruiken als wijnkist houder voor 2 flessen Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Oosters wandkleed, 79 x 110 cm.
Startprijs 70 EUR

Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.

3 Pennen
Startprijs 100 EUR

Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.

Japanse bronzen lamp
Startprijs 30 EUR

Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Italiaanse Catania Siciliene gitaar
Startprijs 70 EUR

Oude Italiaanse akoestische gitaar. Met foedraal. Circa 1960. Catania Siciliene. Eén restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 97 cm. In redelijk/goede staat.

Gitaar
Startprijs 50 EUR

Oude gitaar. Exelsior Classico. Italië 1967. Afmeting: 94 cm. In zeer goede staat.

Twee plated dienbladen
Startprijs 60 EUR

Twee grote plated dienbladen met bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 50 + 70 cm. In goede staat.

Afrikaanse bronzen dekselpot Ø 14,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Afrikaanse bronzen dekselpot met gezichten en diverse dieren op deksel. Afmeting: H 16 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Japanse parapluhouder
Startprijs 50 EUR

Japanse lakwerk paraplu standaard met parelmoer geisha's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 22 cm. In goede staat.

Koperen plafoniere Ø 24 cm.
Startprijs 40 EUR

Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee antieke koetslampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Zakkroonluchter brons/kristal
Startprijs 90 EUR

Bronzen zakkroonluchter met kristalglas + guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x Ø 40 cm. In goede staat.

Lot divers oud (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier diversen:. 20e Eeuw. 1x Tiffany-stijl lamp. 2x Bronzen mus. 1x Olielamp. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.

Antieke hoorn des overvloeds, 1890
Startprijs 150 EUR

Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lampenvoet, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

Japanse lampenvoet, H 88 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Borduurwerk Ø 36 cm.
Startprijs 35 EUR

Art Deco borduurwerk. Kabouter met vlinder. Verso St. Nicolaas 1924. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaar, 1900
Startprijs 35 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 30 cm. In goede staat.

2x Design lamp (staande + tafellamp)
Startprijs 50 EUR

Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp, H 62cm.
Startprijs 30 EUR

Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Paraplubak + haardscherm
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollandse koper bewerkte parapluhouder met leeuwenkoppen + een antiek haardscherm. Circa 1900. Afmeting: 57 - 124 cm. In goede staat.

Deense Jydsk telefoon
Startprijs 60 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon van zwart bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlamp
Startprijs 70 EUR

Twee antieke tafel-petroleumlampen van opaline glas. Circa 1890 - 1910. Handbeschilderd. Afmeting: H 50 - 55 cm. Eén rookglas kapot. Verder in goede staat.

2x Petroleumlamp, 1900
Startprijs 70 EUR

Twee antieke tafel-petroleumlampen. Circa 1900. 1x Jugendstil, floraal, glas. 1x Majolica, floraal decor. Afmeting: H 32 - 45 cm. In goede staat.

Majolica tafellamp, H 75 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke hoge staande majolica tafellamp met floraal decor. Circa 1900. Majolica gaaf. Reservoir mist . Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.

Wijwaterhouder
Startprijs 50 EUR

Houtkleurige compositie gegoten wijwaterhouder. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2x Accordeon instrument
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Duitse accordeons. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gemerkt La Scala Germany (wit). 1x Zwart gelakt. Afmeting: 38 - 45 cm. In redelijke staat.

Lot wijwaterhouders
Startprijs 30 EUR

Lot met acht oude en antieke wijwaterhouders, plus een heilig kruis. Onder meer; messing, porselein. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Lot met antiek emaille
Startprijs 40 EUR

Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.

Lot antiek keramiek
Startprijs 30 EUR

Lot antiek keramiek. 1900 - 1920. 1x Duits tablet. 1x Koektrommel. 1x 4-Delig lampetstel (deksel gelijmd). Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Renaissance plaquette jachtvoorstelling
Startprijs 60 EUR

16e - 17e Eeuws koperen renaissance wandreliëf met rest polychromie. In originele lijst. Afmeting: 21,5 x 25 cm. In goede staat.

Oosterse waterpijp + tafelgong
Startprijs 30 EUR

Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.

Lot Indonesië (4x)
Startprijs 30 EUR

Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.

2x Marmeren coupe, H 25 cm
Startprijs 40 EUR

Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.

Lot divers religieus antiek
Startprijs 100 EUR

Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke spiegel
Startprijs 50 EUR

Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Houtgesneden portre montre
Startprijs 40 EUR

Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Messing paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.

Lot antieke dekseldozen (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Plafoniere + spiegel
Startprijs 40 EUR

Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.

Dokterstas
Startprijs 40 EUR

Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.

Lot tin (maten) (10x)
Startprijs 60 EUR

Lot met tien antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Voorzien van bodemmerken. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In goede staat.

Antieke notenkraker, 1900
Startprijs 30 EUR

Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Paar marmeren zuilen
Startprijs 400 EUR

Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

2x Wandlamp met spiegel
Startprijs 180 EUR

Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

3x Boeket van zijde
Startprijs 70 EUR

Drie oude boeketten van zijde, opgemaakt op twee glazen schalen en één porseleinen schaal. Afmeting: 23 - 46 cm. hoog. In goede staat.

Koppel Hollandse pistolen, L 38 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Koppel met antieke Hollandse cavalerie pistolen. Model 1820. Percussie. Gegraveerd M 1820. Keurmerken op de kolfkap 1846/3D/76. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Antiek sabel, L 105 cm.
Startprijs 180 EUR

Antiek Frans sabel met heft van hoorn + vergulde bronzen handbescherming. 19e Eeuw. Voorzien van tekst op lemet. 16e imp de chat mars 1869 O. Superieur 1855. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.

Antiek Perzich geweer, L 114 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek Perzisch geweer met been-inleg. Penvuur. 1858 Tower. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.

Diplomaten degen, L 98 cm.
Startprijs 250 EUR

Antiek Hollandse diplomaten degen. E+ F Hörster Soligen lemet met parelmoer en verguld brons, voorzien van Hollands wapenschild. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.