Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en gecontourneerde randen. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal/goud decor. Randfrit. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met reliëf decor + gouden figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 15 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung dekselschalen + onderschaal. Landschap/pagode decor. Eén onderschaal chip, verder goed. Afmeting: 10 x 18 x 10 cm.
Antiek Chinese wierookbrander van brons, met foo-hond en draken. Bodemmerk. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Set van zes Chinees porseleinen Kang Xi borden met peterselie decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Set van tien 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met pagodes/figuren bij kust decor. Gecontourneerd. Vier borden goed (randfrit). Zes borden chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In red...
Antiek Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Yixing theepot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen bloempotten met vissen decor. Afmeting: 21 x 28 x 20,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...
Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees porseleinen bloempot met landschap/vogel decor. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: 39 x 39 x 39 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Noir dekselvaas met draken en floraal decor. Afmeting: H 118 x Ø 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus en kan met zilver, 833/000. Cilindervormige theebus met floraal decor en een zilveren dop met parelbewerking, ø9x13 mm. En een Kang Xi kannetje met bloemdecor en een zilver...
Zes 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met peterselie decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met floraal reliëf decor. Afmeting: H 31,3 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken kist met Familie Rose plaquette. Figuren in tuin decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. 1x Imari, floraal/goud decor. 1xQueng Lung Met tuin decor en bodemmerk, enkele chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van bewapend figuur in landschap. Met reliëf. Afmeting: H 17,5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Lot met vijf 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/Tobacco leaf decor. Vier borden goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinese huanghuali houten penselenpot met reliëf tekst, voorzien van rood lakwerk figuren decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 19 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur + onderwater decor met vissen. Bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen sauskom met tuin decor. Cheng Lung. Eén minimale chip. Afmeting: 7 x 15 x 14,2 cm. In goede staat.