18e - 19e Eeuws houtgestoken St. Nicolaas beeld met polychromie. Eén onderarm mist. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Decoratieve bronzen kat in Egyptische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee vogel figuren. 1x Gesatineerde glazen vogel, Vannes France. 1x Bronzen vogel figuur, Favi. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Zwaar, massief compositie metalen figuur. Ridder te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen jockey te paard, op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 29 x 8 cm. In goede staat.
Antieke terracotta tijger. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Richter. Afmeting: 30 x 39 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws compositie metalen figuur met originele polychromie + geëboniseerde houten console. Frankrijk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhout gestoken figuur. Boer met korenschoven. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Houtgestoken bacchus bij boomstronk. 19e Eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde jugendstil terracotta vaas met drinkende dame. R. Autili. Circa 1900. Scheur in basement onder bodem. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen beeld. Olifant. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 18,5 x 23,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Mus op tak + insecten. Ongemerkt. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Groot figuur van brons, dame met vaandelstok. 20e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.