33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Bronzen boedha (gesign.) 5115
Bronzen boedha (gesign.)
Startprijs 200 EUR
Bronzen boedha (Chinees) 5116
Bronzen boedha (Chinees)
Startprijs 200 EUR
Boedha, Chinees (gesign.) 5118
Boedha, Chinees (gesign.)
Startprijs 200 EUR
Bronzen vogel (Jules Mené) 5120
Bronzen vogel (Jules Mené)
Startprijs 200 EUR
Chinees beeld, Leeuw. 5055
Chinees beeld, Leeuw.
Startprijs 220 EUR
Chinees bronzen beeld, man met hoorn. 5076
Chinees bronzen beeld, man met hoorn.
Startprijs 220 EUR
Houten engel 5128
Houten engel
Startprijs 220 EUR
Bronzen beeld, Venus van Milo 5025
Bronzen beeld, Venus van Milo
Startprijs 250 EUR
Bronzen beeld, non met bijbel en kind 5129
Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startprijs 250 EUR
Buste 'Napoleon' 5011
Buste 'Napoleon'
Startprijs 275 EUR
Bronzen staande boedha. 5084
Bronzen staande boedha.
Startprijs 275 EUR
Beeld 'Fazant'. 5020
Beeld 'Fazant'.
Startprijs 300 EUR
Beeld, 'Nar'. 5018
Beeld, 'Nar'.
Startprijs 325 EUR
Beeld 'Hermes' 5066
Beeld 'Hermes'
Startprijs 350 EUR
Schmidt-Hofer 5048
Schmidt-Hofer
Startprijs 375 EUR
Chinees beeld. 5053
Chinees beeld.
Startprijs 375 EUR
Quan Yin. 5054
Quan Yin.
Startprijs 380 EUR
Chinees beeld. 5056
Chinees beeld.
Startprijs 380 EUR
Buste (marmer) 5010
Buste (marmer)
Startprijs 400 EUR
Beeld, 'Figuur met zwaard'. 5038
Beeld, 'Figuur met zwaard'.
Startprijs 400 EUR
Paul Kratz Wolf 5016
Paul Kratz Wolf
Startprijs 450 EUR
Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'. 5000
Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'.
Startprijs 500 EUR
Polychroom engel 5001
Polychroom engel
Startprijs 500 EUR
Bronzen beeld (A. Gaudez) 5021
Bronzen beeld (A. Gaudez)
Startprijs 550 EUR