Zeer groote antiek Frans bronzen figuur, gesigneerd Andree, op marmeren basement, man met adelaar omstreeks 1930. 70x66x18cm. Cond:G
Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G
Jet Schepp Rotterdam 1940, kleine bronzen figuur op houten basement met titel: tekenmaatje. 8cm. Cond:G
Twee bronzen tekkels omstreeks 1900, 1x Weens koud beschilderd, 1x met vergulding(voorste poten verbogen) 4,5-5,5cm. Cond:R/G
Gesigneerde natuurstenen torso, 2e helft 20e eeuw, T. Makaza(afrika) 27cm. Cond:G
Antieke Franse figuur omstreeks 1900, Angelius par A de Ranieri, compositie metaals, 46cm. Cond:G
Vijf beelden waaronder drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Stervende slaaf (Michelangelo), 1x Opstandige slaaf (Michelangelo), 1x Mercurius (Michel Anguier...
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Amor en Psyche (Antionio Canova), 1x Naakte vrouw de haar voet droogt (Amié-Jules Dalou) en 1x De Kus (Auguste Rodin), ...
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Venus van Milo (Griekse oudheid), 1x Niké van Samothrake (Griekse oudheden) en 1x Venus Italica (Antonio Canova), 13-15...
Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.
Antiek Frans beeld omstreeks 1900 Groupe etude Par rancoulet. compositie metaal, brons kleurig, 1 vinger af, 47cm. Cond:R
Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 36cm.
Antieke Oosterse figuur omstreeks 1900, compositiemetaal, in goede staat 35cm.
Composiet figuur, liggende Griekse vrouw op canape, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32x52x12cm.
Bronzen beeld vrouwe Justitia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54cm.
Vier bronzen figuren 60er jaren vermoedelijk Duitsland, muscicerende en dansende figuren, maker onbekend 21-22cm. Cond;G
Gisela Korpium 1935 Berlijn, bronzen sculptuur vrouwelijk "pandora"op houten basement, in goede staat 12cm.
Laurenz pannen 1978 Weeze, Vielfalt im Quadrat, kubistische bronzen plaquettes, in goede staat 19x19x3cm.
Zuid Duitse houtgesneden Maria beeld, 20e eeuw etiket Bergmann Oberammergauer Scnitzerei, in goede staat 63cm. Cond;G
Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.
Antieke Franse compositiemetalen figuur omstreeks 1900 pervencle(vrouw mist iets in hand) verder in goede staat. 43cm Cond:R/G
Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen schildpad in goede staat 13cm.
Zware bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, leeuwenpaar op marmeren basement, gesigneerd G.Garder, in goede staat 29x37x17cm.