Brons gepatineerd beeldje van een huilende baby met zuigfles/speen, op een gepolijst granieten voetstuk, 20x12x15cm., Cond.:G
Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G
Antiek Weense stijl figuur ca. 1900 met originele beschildering voorstellend een negeroïde man met korf en wandelstok (compositie metaal) 10,5cm.. Scheurtje in de mand Cond.: R
Groot Indonesisch houtgestoken beeld met originele polychromering en afneembare vleugels ca. 1900-1930. In goede originele staat 84cm.
Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G
Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.
Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinsturment 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen kikker 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x10x19cm.
Oude terracotta figuur, voorstellend een smid met jongen 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.
Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.
Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G
Moderne bronzen damesfiguur 21e eeuw op zwart marmeren voet, gemerkt Aristiolé Maillol 32cm. Cond.: G
Groot figuur ca. 1880 met brons overlay, voorstelling van boerenvrouw die een beker melk inschenkt, gesigneerd R. Avrili, in goede staat H.: 63cm.
Frans bronzen figuur ca. 1890, getiteld "Les Nouvelles", gesigneerd S. Bizard (Suzanne Bizard 1873- 1963). Voorstelling van twee soldaten met brief, in goede staat 18x13x11cm.
Groot bronzen hert (115cm.), totaal gegraveerd met Chinees decor en tekens 20e eeuw 115x82x45cm. Cond.: G
Twee grote zware oude Afrikaanse houtgesneden figuren voorstellend een krijger met zijn vrouw 20e eeuw 126-127cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur voorstellend een Bachus met luit en korf met druiven. 38x25x14cm. Cond.: G
Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G
Bronzen beeld van jongen met sigaret ca. 1910 H.: 20cm Cond.: G
Groot Art Deco beeld ca. 1920, voorstellend een vrouw op bank met hond. Marmer en compositie metaal, hoofd is gerepareerd. Gesigneerd Limousin 33x67x16cm. Cond.: R