Antiek koperen plaquette in mahoniehouten lijst. Vluchtelinge 1914. Gesigneerd Adema. Afmeting: H 16,5 x B 13 cm. In goede staat.
Compositie metalen discuswerper. Bronskleurig. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Figurengroep op marmeren basement. Compositie metaal. Jongen met geit. 20e Eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.
Twee figuren van terracotta. 20e Eeuw. Beethoven + Mozart. Afmeting: circa 30 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur. Naakte man. Ontwerp Pado Simoncini Joscanie, Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 1928 - 1978. Onduidelijk gesigneerd. Man met hoed en kreeft. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee grote Indonesische hardhouten gestoken Ganesha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgestoken hoofd met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Historie penning. De Boeienkoning Escape artist. 1994. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur naar Dimitri Chiparus, geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Terracotta beeld van figuur met bloem. Deels geglazuurd. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken figuur. Liggende koe. 19e Eeuw. Reclame object van slagerij geweest. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Bronzen danseres op zwart marmeren basement. Naar August Moreau. 21 Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.