Zoeken

Ottomaanse kist 4154
Ottomaanse kist
Startprijs 120 EUR
Engelse armstoel, 1860 4114
Engelse armstoel, 1860
Startprijs 120 EUR
Mahonie hangoortafel, 1860 4072
Mahonie hangoortafel, 1860
Startprijs 120 EUR
Weense snaarregulateur, 1880 3592
Weense snaarregulateur, 1880
Startprijs 120 EUR
Miniatuur wandklok 3574
Miniatuur wandklok
Startprijs 120 EUR
Marmeren pendule, 1900 3533
Marmeren pendule, 1900
Startprijs 120 EUR
Antiek sabel, L 80,5 cm. 2709
Antiek sabel, L 80,5 cm.
Startprijs 120 EUR
Bronzen design lamp, H 58 cm. 2323
Bronzen design lamp, H 58 cm.
Startprijs 120 EUR
Bijzettafel met ingelegd blad (2-delig) 2219
Bijzettafel met ingelegd blad (2-delig)
Startprijs 120 EUR
3x Oude/antieke speeldoos 2187
3x Oude/antieke speeldoos
Startprijs 120 EUR
Groot lot munten (wereld) 2185
Groot lot munten (wereld)
Startprijs 120 EUR
Plated Heilig avondmaal 2164
Plated Heilig avondmaal
Startprijs 120 EUR
Groot kruis van gietijzer 2153
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 120 EUR
Groot kruis van gietijzer 2152
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 120 EUR
Plaquette + boek 2150
Plaquette + boek
Startprijs 120 EUR
A'damse School lamp 2114
A'damse School lamp
Startprijs 120 EUR
Groot kruis van gietijzer 2015
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, Romantisch Hollands stadsgezicht 1349
Ongesigneerd, Romantisch Hollands stadsgezicht
Startprijs 120 EUR
Leo Scheen, Haven van Rotterdam 1297
Leo Scheen, Haven van Rotterdam
Startprijs 120 EUR
Leo Scheen, Haven van Rotterdam 1296
Startprijs 120 EUR
Tonny Holsbergen, Dame met hoed 1252
Tonny Holsbergen, Dame met hoed
Startprijs 120 EUR
C. Cornelisz, Roemer met oester 1206
C. Cornelisz, Roemer met oester
Startprijs 120 EUR
C. Cornelisz, Roemer met fruit 1198
C. Cornelisz, Roemer met fruit
Startprijs 120 EUR
C. Cornelisz, Roemer met citroen 1197
C. Cornelisz, Roemer met citroen
Startprijs 120 EUR