Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Chinese vaas, H 15,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee olijf/oker-kleurige Chinees porseleinen vazen met reliëf decor + koppen. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 15,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen bord met rood/paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 39,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee ossenbloed-kleurige Chinees porseleinen vierkante vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20,7 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen klapmutskom met hoogwaardigheidsbekleder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,2 x Ø 20,7 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 10,6 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,6 cm. In goede staat.

Celadon pijpvaas, H 20,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas. Vaas is gelijmd op terracotta basis. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 28,8 cm.
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 10 x Ø 28,8 cm. In redelijke staat.

Chinese brushpot Ø 18 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen penselen/brushpot met geisha/zotjes in tuin decor. Afmeting: 15,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 34,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Dikwandige Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 34,3 cm. In goede staat.

Celadon vaas, H 27,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen schubachtig glazuur. Afmeting: H 27,7 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 44,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met fabelwezen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Zes Chinese kopjes Ø 8,6 cm.
Startprijs 300 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes met landschap/peterselie decor. Vier tekens Kang Xi bodemmerk. Eén kopje chip. Afmeting: H 5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 14 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen theebus met kostbaarheden decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

2x Cheng Lung bord Ø 27,5 - 28,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47,3 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 47,3 cm. In goede staat.

Chinese wierookstokhouder Ø 6,2 cm.
Startprijs 400 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen wierookstokhouder op console, met turkoois-kleurig glazuur. Opengewerkt/floraal decor. Afmeting: H 10 x Ø 6,2 cm.In goede staat.

Chinese vaas, H 16,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Twee chips. Afmeting: H 16,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 15,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen dekselschaal met pioenroos decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Stel kleine Chinese vazen, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met lichtblauw glazuur en reliëf decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 39 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen tulpenvaas in cheng lung-stijl. Pioenroos decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees porselein (5x)
Startprijs 40 EUR

Vijf delen Japans/Chinees porselein. 1x bord, 18e eeuw, chips. 2x Japanse schotel, circa 1900, goed. 2x Chinees porselein, goed. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm.

Chinese brushpot van bamboe
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

3 Delen antiek familie rose
Startprijs 90 EUR

Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...

2x Chinese plaquette
Startprijs 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes. Met decor van figuren en tekst + signatuur. Afmeting: H 20,1 x B 13,2 cm. In goede staat.