Prachtige zilveren bouilloir, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model, met ingesprongen hoeken, geplaatst op een houder met brander geplaatst op 4 cilindervormige pootjes. MT.: Gebrüder Kühn, Schwab...
Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...
Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. ...