Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren bonbonschaal 294
Zilveren bonbonschaal

Resultaat:

60 EUR

Zilveren klepdoos 295
Zilveren klepdoos
Startprijs 130 EUR
Zilveren cabaret 296
Zilveren cabaret
Startprijs 75 EUR
3 Delen Zilver met blauw glas 297
3 Delen Zilver met blauw glas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke zilveren spaarpot 298
Antieke zilveren spaarpot

Resultaat:

150 EUR

Verzilverde Jugendstil schaal, gesigneerd 299
Verzilverde Jugendstil schaal, gesigneerd
Startprijs 120 EUR
Verzilverde WMF schaal 300
Verzilverde WMF schaal
Startprijs 180 EUR
4 Zilveren minaturen 313
4 Zilveren minaturen
Startprijs 100 EUR
Zilveren miniatuur, bed 314
Zilveren miniatuur, bed
Startprijs 70 EUR
Lepelvaasje met lepels 315
Lepelvaasje met lepels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kristallen odeurflacon 316
Kristallen odeurflacon

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren naaldenkoker + prikker 317
Zilveren naaldenkoker + prikker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijstje 318
Zilveren fotolijstje

Resultaat:

40 EUR

Zilveren boompje met bloemen 319
Zilveren boompje met bloemen
Startprijs 150 EUR
Kristallen mosterdpot met zilver 320
Kristallen mosterdpot met zilver
Startprijs 120 EUR
Zilveren houder 321
Zilveren houder
Startprijs 75 EUR
Blauwglazen lekbakje met zilveren theezeef 322
Blauwglazen lekbakje met zilveren theezeef
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Klepkan met zilveren deksel 323
Klepkan met zilveren deksel

Resultaat:

150 EUR

Kristallen mosterdpot en zoutpot met zilver 324
Kristallen mosterdpot en zoutpot met zilver
Startprijs 110 EUR
WMF bestek 325
WMF bestek
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren tafelbel met hert 339
Zilveren tafelbel met hert

Resultaat:

90 EUR

Zilveren doosje, klein 340
Zilveren doosje, klein
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Schenkkurken 341
2 Schenkkurken

Resultaat:

35 EUR

12 Zilveren gebaksvorkjes, roos 342
12 Zilveren gebaksvorkjes, roos
Startprijs 100 EUR