Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren miniatuur, fazant 274
Zilveren miniatuur, fazant

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 321
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Parfumflesjes 322
2 Parfumflesjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Miniatuur koets, 1 pers. 423
Miniatuur koets, 1 pers.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren muntdoosje 498
Zilveren muntdoosje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Melkglazen bonbonschaaltje 516
Melkglazen bonbonschaaltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kristallen servetstandaard 542
Kristallen servetstandaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge 626
Zilveren zakhorloge

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, buizerd 650
Zilveren miniatuur, buizerd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren kindercouvert 665
Zilveren kindercouvert

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren olielampje en kan 95
Zilveren olielampje en kan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristallen roomkan 143
Kristallen roomkan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren rammelaar 218
Zilveren rammelaar

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bestek zilver/ivoor 290
Bestek zilver/ivoor

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren pillendoosje 341
Zilveren pillendoosje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilv. peper en zoutstel 489
Zilv. peper en zoutstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Doosjes zilver 490
2 Doosjes zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zwaan + schaal 497
Zwaan + schaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tafelaansteker + luciferdoos houder 499
Tafelaansteker + luciferdoos houder

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristallen zoutvaatje 620
Kristallen zoutvaatje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst 645
Zilveren fotolijst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Voorzittershamer 646
Voorzittershamer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren rond fotolijstje 395
Zilveren rond fotolijstje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Dienblad + servies 419
Dienblad + servies

Resultaat:

45 EUR