Fraai geslepen kristallen 12-vlaks bonbonschaal met diverse slijpsels en geschulpte rand, voorzien van gladde zilveren (835/000) hengsel, MR: D. Burger Haarlem anno 1994 Cond.: G
Antiek Engels zilveren 5-delige reisnecessaire in etui, 925/000, MT: Walker & hall Sheffield, L.: 9,5-11,5cm. Cond.: G
Zilveren houder met 6 olijf/zuurprikkers, versierd met roosmotieven, MT: F.W.H. Chavanu Eindhoven, ca. 60gr. 6x10,5cm.
Etui met zilveren tafelcijfers (compleet) 835/000, Cond.: G
Ovaal zilveren djokja zilveren houder op voet met hamerslag en gedreven florale afbeedling voorzien van 12 zilveren cocktailprikkers met bloemknop, totaal ca. 52gr.
Plated bestek, gemerkt VSF.90, gedecoreerd met lauwerkrans, bestaande uit: 12x messen groot, 12x, lepels groot, 12x vorken groot, 12x messen klein, 12x vorken klein en 12x lepels klein.
Twee delen met zilver: 1x strak elegant borrelglaasje Art Deco, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 4,5x8cm. en 1x elegant smal vaasje versierd met parelrand 6x13cm. (beide met kleinkeur)
Antiek Hollands zilveren borstelset met handspiegel, 925/000 grootkeur, jaarletter H: 1917, MT: Dirk en Isaak Vos & Schoorl Haarlem (spiegel: ø13cm. L.: 24,5cm.) Cond.: U
Geslepen kristallen cocktailshaker voorzien van plated montuur met bajonetsluiting en ronde dop (onbekende merken) 23cm.
Oude glazen fruitschaal met zilver-overlay, floraal decor en geschulpte rand ø30cm. Cond.: G
Kristallen kaasstolp , olijfslijpsel met Hollands zilveren dop 835/000 18xø12cm. (kleine chips)
Zilveren (835/000) spinnewiel met beweegbare voetplank en vliegwiel, Nederlands gekeurd, 6cm.
Twee flacons met zilver: 1x parfumflesje met zilveren dopje en zilveren cartouches en 1x Engels parfumflesje met zilveren schroefdop en stopje (925/000) Ca. 6cm. Cond.: G