Zilveren kandelaar met gedraaide trapsponningen, 835/000, begin 1900, MT.: C.F. Wewer, Schoonhoven. 7.5xø7cm., Conbd.:U
Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....
Zilveren 4-delig miniatuurserviesje op rechthoekig tablet met 2 handgreepjes (Z2 gekeurd) 835/000, ca. 191gr. 12,5x10,5cm. (excl. grepen) Cond.: U
Mooi bewerkte miniatuur bank en twee stoeltjes waarvan 1 met armleuning. De zittingen en rugleuningen met cartouches en bloembewerkingen bewerkt, 800/000, L.bank 6cm., samen ca. 50gr., Cond.:U
Mooi gaaf Engels zilveren miniatuurservies, 5-delig compleet met bijbehorend blaadje. 925/000, ca. 69gr. 15x4cm. Cond.: U
Schuitvormig geslepen kristallen bonbonmandje met ruit-en waaierslijpsel, geslepen ster op de bodem, voorzien van fraai 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT: A.C.Fontani, Amsterdam, ca. 1925, ca...
Antieke Hollands zilveren taartschep met handgegraveerde bak in bladmotief en getorste steel. 835/000, Grootkeur,Jaarletter: B: 1886, MT.:A.Kuylenburg, Schoonhoven. L.24cm., Ca.84gr., Cond.:U
Kristallen etagere met zilveren voet en tussenstuk op houten basement. Het geheel is uitneembaar in 5 delen, begin 1900. 835/000, MT: H. Blom Den Bosch. Rechthoekige kristallen schaal: 19x14cm., ronde...
Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Diverse delen oud plated o.a; roomstelletje, sleef, lepels, vorken, etc. Cond.: G
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G
Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U
Drie Hollands zilveren miniaturen, 835/000: Filigrain mandje, pijpenstandaard met 1 goudse pijp en een lantaarn, ca.1930, MT.: B.Verhoogt, Hoorn Samen ca. 30gr., Conbd.:U
Geslepen kristallen koekschaal met fraai slijpwerk, o.a. geslepen ster op de bodem, kleine chip aan de rand, met 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Nederlands gekeurd, onduidelijk MT., ca. 1917, ...
Antiek kristallen ovaal parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag dop en applique H.: 9,5cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met amandelslijpsel en geschulpte rand, op 835/000 zilveren voet met stippelgravering in ruitvorm./ MT.: J.Hoffen, Breda, ca. 1840, 7xø7cm.
Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...
Fraai zilveren opengewerkt presenteermand versierd met putti, cartouches, rozentakken en rocaillemotieven. Tevens 2 open handgrepen, 835/000, ca. 229gr. 25x17x5cm. Cond.: U
Geslepen kristallen bonbonschotel ca. 12xø16cm., met geslepen gecontourneerde rand, Russisch slijpsel en gelepen ster op de bodem., voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: H.Höhle ...
Grote kristallen schenkkan met diagonaal ruitslijpsel en Hollands zilveren dop met parelrand 835/000, 33xø11cm. Cond.: U
Twee Engelse Sterling zilveren "Watrous"kandelaars op ronde strakke voet. 925/000, 8xø9cm., Cond.:G
Geslepen kristallen opaline coupe met bloem-en goudbeschildering op ronde 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. 14xø14cm.
Zilveren kandelaar met gefacetteerde stam op ronde voet, 835/000, 17x9cm.
Mooi groot zilveren roomstel op dienblaadje met gecontourneerde randen op vier bolpootjes, 835/000 Z2 gekeurd ca. 395gr. (Blad: 28,5x17,5cm., kan: 15,8,5cm.) Cond.: U
Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame met figuren decor.. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U
Kristallen geslepen flacon met Engels zilveren deksel, 925/000, 7.5xø6cm., Cond.:U
Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 9cm. Cond.: U
Drie zilveren miniaturen: theepotje met comfoor, stoof en ketel met blad. Totaal gewicht ca. 65gr., Cond.:U
Zilveren 3-lichts kandelaar met ronde voet, 835/000, 12,5x25,5x17cm.
Grote ovale zilveren 925/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....
Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U
Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U
Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U
Sterling zilveren 3-lichts kandelaar (bovenstuk afschroefbaar tot 1-lichts kandelaar) op ronde voet, 925/000, 7,5x25x18cm.
Stel geslepen kristallen coupes met amandelslijpsel op 835/000 zilveren voeten. Kleine randschade. MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1870, 9xø12cm.
Engelse sterling zilveren kandelaar met gecontourneerd voetstuk, 925/000, voet: 8.5x8.5cm., H.6.5cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren geboortelepel met voorstellingen moeder met kind, zowel in de bak als in de opengewerkte steel, 835/000, Grootkeur. Jaarletter: Q, 1926, MT.: B.Dijkstra, Groningen in minerva...
Fraai geslepen kristallen bon-bon kom met Russisch slijpsel voorzien van zilveren hengsel met p0arelrand, 835/000, MT.: D.C.Fontani, Amsterdam ca. 1897, 14xø13cm.
Zes Hollands zilveren theelepels en suikerschep met parelrand 835/000, jaarletter L: 1971, MT: Huisman Schoonhoven ca. 100gr. Cond.: U
Zilveren miniatuur pijpenstandaard op 3 pootjes, bekroond met wapenschild en heel bijzonder met bijbehorende miniatuur Goudse pijpjes, MT: W. Brehm - Schoonhoven anno 1931. H.: 10cm. 835/000, ca. 15gr...
Antieke Hollands zilveren geboortelepel met gravure op achterzijde van de bak, Friese familie, met bewerkte steel en bekroond met Neptunus, 835/000, Grootkeur. Jaarletter: O, 1848. MT.: H.C.Tulleners,...
Twee antieke parfumflesjes met Hollands zilveren dop, waarvan 1 met veerknopsluiting 835/000, 7,5x9,5cm. Cond.: U
Dikwandige geslepen kristallen bon-bonschaal met gecontourneerde rand (schade) en geslepen ster op bodem, voorzien van fraai gevormde zilveren beugel, 8535/000, met bijzondere bevestiging. MT.: A.H.de...
Antiek kristallen ovaal parfumflesje met Hollands zilveren applique, voet, kraag en dop. H.: 10cm. Cond.: U
Antieke kristallen parfumfles met gouden kraag en dop, filigrain bewerkt met kliksluiting H.: 9,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur, de Gouden Koets met zesspan, 835/000 Grootkeur, Amsterdam Jaarletter: B 1986, L. 16.5cm., ca, 79gr., Cond.:U
Twee antiek Hollandse zilveren miniaturen (strijkbout 4cm. en schemerlamp 5cm.) ca. 1930, 835/000, MT: B. Verhoogt Hoorn, ca. 25gr.