Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Odeurflesje, gouden dopje 96
Odeurflesje, gouden dopje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Krist. zuurschaaltjes 488
2 Krist. zuurschaaltjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilv. schaal, blauw kristal 39
Zilv. schaal, blauw kristal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren kruis 267
Zilveren kruis

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren filigrain doosje 364
Zilveren filigrain doosje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilv. pepermuntdoosje 190
Zilv. pepermuntdoosje

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Odeurflesje in etui, goud 46
Odeurflesje in etui, goud

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren  tasbeugel 493
Zilveren tasbeugel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5 Djokja kandelaartjes 57
5 Djokja kandelaartjes

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilv. schaal + bestekdelen 62
Zilv. schaal + bestekdelen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Strooiers 170
2 Strooiers

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Suikertang, 18e eeuw 225
Suikertang, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Rijk bewerkt ei 174
Rijk bewerkt ei

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
13 Zilveren lepels 216
13 Zilveren lepels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren schaar 22
Zilveren schaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5 Delen zilver 60
5 Delen zilver

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kristallen koekschaal 165
Kristallen koekschaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Flacon met dop 218
Flacon met dop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Flacon met dop 223
Flacon met dop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren snuifdoosje 247
Zilveren snuifdoosje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilv. lodderein flesje 314
Zilv. lodderein flesje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kristallen dekselcoupe 445
Kristallen dekselcoupe

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilv. pepermuntdoosje 150
Zilv. pepermuntdoosje

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Aanbiedschaal zilver 20
Aanbiedschaal zilver

Resultaat:

90 EUR