Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.
Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...
Chinese zilveren schaal op ronde voet en geplaatst op een console. . Een bolle schaal met gedreven bloemdecor en grepen in de vorm van takken. Gemerkt Zeesungsilver. Shanghai, 1e helft 20e eeuw. 35x2...
Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...
Emmanuel Villanis. 1858 - 1914. Bronzen buste Saïda. Met gietstempel Societe des bronzes Paris. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote bronzen fontein met drie kinderen, welke alle drie een hoorn in de hand hebben waaruit water komt. Geheel met prachtige groene patina. Eind 20e eeuw. Afmeting: 95 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden armband, 585/000, met rechthoekige plaatjes, gematteerd met lijnbewerking. Aan beide zijkanten is de armband voorzien van fijne v-vormige schakels. De armband heeft een bakslot en ve...
Brede geelgouden schakelarmband, 585/000, met ronde opengewerkte schakels met een bewerking. Breedte 18 mm. lengte 21 cm. ca 33,4 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...
Twee zeldzame 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte borden met bloemvaas/floraal/goud decor. Kang Xi bodemmerk. Dunwandig. Eén bord iets randfrit. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede sta...
Groot antiek Frans bronzen figuur. Amazone. Paul Armand Bayard de la Vingtrie. 1846 - 1900. Afmeting: H 76 cm. In zeer goede staat.
17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.
Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Arie Joh. Lamme. 1812 - 1900. Interieur met familie bij kinderbed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 52c m. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Zeilboten op kalme zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze porseleinen vitrinekast. Orgelgebogen met band-intarsia. Met deuren op schuine hoeken. Circa 1760. Afmeting: 240 x 195 x 50 cm. In goede staat.
Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.