Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Lot munt-sieraden 795
Lot munt-sieraden
Startprijs 100 EUR
Gouden ring (tijgeroog) 778
Gouden ring (tijgeroog)
Startprijs 100 EUR
Lot zakhorloges zilver 756
Lot zakhorloges zilver
Startprijs 100 EUR
Lot edelstenen 750
Lot edelstenen
Startprijs 100 EUR
Diamanten 2x0.06 ct. en 004 ct en roosdiamant 744
Diamanten 2x0.06 ct. en 004 ct en roosdiamant
Startprijs 100 EUR
Gouden broche (diamant) 719
Gouden broche (diamant)
Startprijs 100 EUR
Gouden broche 716
Gouden broche
Startprijs 100 EUR
Lot zilveren ringen 693
Lot zilveren ringen
Startprijs 100 EUR
Witgouden rijring met diamant 652
Witgouden rijring met diamant
Startprijs 100 EUR
Seiko kinetic horloge, titanium 636
Seiko kinetic horloge, titanium
Startprijs 100 EUR
Zilveren zakhorloge, Omega 631
Zilveren zakhorloge, Omega
Startprijs 100 EUR
Lot edelstenen 626
Lot edelstenen
Startprijs 100 EUR
Gouden broche granaat 616
Gouden broche granaat
Startprijs 100 EUR
Gouden medaillon in schildvorm 588
Gouden medaillon in schildvorm
Startprijs 100 EUR
Geelgouden hanger antiek 586
Geelgouden hanger antiek
Startprijs 100 EUR
Parelcollier, verlopend, met gouden slot 582
Parelcollier, verlopend, met gouden slot
Startprijs 100 EUR
Citizen promaster 565
Citizen promaster
Startprijs 100 EUR
Omega constellation dames horloge 561
Omega constellation dames horloge
Startprijs 100 EUR
Parelcollier met gouden slot met smaragd 544
Parelcollier met gouden slot met smaragd
Startprijs 100 EUR
Gouden ring onyx 541
Gouden ring onyx
Startprijs 100 EUR
Staafbroche met diamant 540
Staafbroche met diamant
Startprijs 100 EUR
Zilver vergulde broche met rode steen 904
Zilver vergulde broche met rode steen
Startprijs 90 EUR
Gouden herenring onyx 878
Gouden herenring onyx
Startprijs 90 EUR
Gouden hanger, bicolour, met diamant 877
Gouden hanger, bicolour, met diamant
Startprijs 90 EUR