Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Granatenarmband met gouden slot, 2 rij
Startprijs 100 EUR

Granaatarmband, 2 rijen met gouden sluiting, 585/000. Granaten, 8 mm, gefacetteerd met een klein langwerpig gouden slotje met 2 kleine granaatjes. Lengte 19 cm.

Granaatcollier met gouden slot, 3rij
Resultaat: 180 EUR

Granaatcollier met gouden sluiting, 585/000. 3 Rij-ig collier van granaat, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met getorste bewerking en voorzien van een ovale granaat. Lengte 44 cm.

Granaten sieraden set met goud
Resultaat: 225 EUR

Granaten sieraden set met goud, 585/000, bestaande uit een granaatcollier, 4 rijen aan een gouden sluiting met granaten en bijpassende eindstukken, lengte 36 cm, een ring met een rozet met granaten, ø...

Granaatarmband met goud
Startprijs 220 EUR

Mooie granaatarmband, 3 rijen met GG 585/000 sluiting met Granaat. De 3 rijen granaten, ø 5mm, van goede kwaliteit, zijn bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 17 mm, in de vorm van een bloem van fili...

Granaat collier met gouden slot
Resultaat: 210 EUR

Collier van granaten met een gouden sluiting. 585/000. Een twee rijig collier van gefacetteerde granaten, ø 8 mm, versierd met 9 geborduurde kralen, verdeeld over het collier. Bevestigd aan een gouden...

Granaat/parelcollier met gouden slot
Startprijs 110 EUR

Collier van zoetwater parels met granaat en een gouden, 585/000, bolsluiting. ø kralen 8 mm. Lengte 44 cm.

3 Gouden hangers met granaat
Startprijs 180 EUR

Drie gouden hangers, 585/000 met granaat. 2 Peervormige hangers en een ovale hanger versierd met granaten. Grootte 3 cm en 4 cm.Totaal ca 12 gr.

Chinees kralencollier
Startprijs 25 EUR

Collier gemaakt van Chinese porseleinen kralen met bijpassende armband. Geknoopt collier met witte kralen met blauwe beschilderingen, ø 15 mm. met onedele sluiting. Met bijpassende armband, kralen ø 1...

Gouden ring met briljant
Startprijs 700 EUR

Gouden ring, 585/000, met 4 rijen met briljanten. Strakke brede ring met verticale lijnen, aan de bovenzijde 12 rijen met in elke rij 4 briljanten. Totaal ca 1.00 ct.,TW/VVS-VS, ø54 55, ca 5.6 gr. Nie...

Gouden ring briljant
Startprijs 260 EUR

Gouden ring GG/WG 750/000 met briljanten. Fantasiering met 2 GG bewerkte randen en in het midden in het WG bezet met 16 briljanten totaal ca 0.30 crt. W/SI, ø55, ca 7,6 gr.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 60 EUR

Groot lot met diverse sieraden, met o.a. witmetalen armbanden, rozenkwarts, lapis lazuli, ivoor en parelmoer

Lot diverse sieraden
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met diverse sieraden, met o.a. rood-, geel- en wit metalen sieraden, lapis lazuli, ivoren kettingen en parelsieraden.

Barnstenen colliers ruw
Startprijs 40 EUR

Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.

Lot diverse sieraden
Startprijs 10 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.

Zilver vergulde ring met zirconia
Startprijs 25 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia. Ring met aan de bovenzijde versierd met een soort wolknopje bezet met een rond gefacetteerde zirconia, ø 3,5 mm. ø 63 ca. 3,4 gr.

Gouden armband met briljant
Startprijs 500 EUR

Slavenband geel met witgoud, 585/000 met briljant. Armband met slag, merk Diamonde, in het midden bezet met een grotere briljant iets opstaand van de armband. In de band zijn aan 2 kanten kleine brilj...

Gouden ring roosdiamant
Resultaat: 350 EUR

Gouden ring, 750/000, met grote roosdiamant. Ring met een diamant met een "old mine"cut. 0,75 crt. iets getint, P. ø 57. 3,8 gr.

Gouden camee hanger/broche
Startprijs 330 EUR

Mooie gouden camee broche/hanger, 750/000. Strakke hoekig gevormde hanger met in het midden een fraai uitgesneden ovale camee. 45x35 mm. ca 15 gr.

Goudsteencollier met gouden streekslot
Startprijs 330 EUR

Collier van goudsteen met antieke GG 585/00 sluiting. Collier bestaande uit 5 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 5.5 mm, bevestigd aan een langwerpige 19e eeuwse GG sluiting, Gelders, met bewerkin...

Gouden hanger, paarse steen
Startprijs 70 EUR

Gouden hanger, 750/000, met paarse steen. hanger met een zetting met geschulpte rand met daarin een ovaal gefacetteerde paarse steen. 30x15 mm. ca 5,3 gr.

Gouden ring amethist
Resultaat: 135 EUR

Gouden ring, 585/000, met amethist. Fijne ring met oplopende zijstukken voorzien van en zetrand met geschulpte bewerking, bezet met een gefacetteerde ovale amethist. ø 56 ca. 3,7 gr.

Gouden broche met rose kwarts en amethist
Startprijs 220 EUR

Gouden broche, 585/000, met amethist en rozenkwarts. Broche in de vorm van een strik met 3 amethistkralen en 7 rozenkwartskralen. Voorzien van bolsluiting. 45x30 mm. ca. 10,2 gr.

Lot beschilderde sieraden
Startprijs 65 EUR

Lot beschilderde sieraden bestaande uit collier met zwart met bloem beschilderde kralen, een collier met blauw met bloem en goud beschilderde kralen, een collier met kleine ronde geelmetalen kralen me...

Lot sieraden met snijwerk
Startprijs 50 EUR

Lot sieraden met snijwerk bestaande uit 3 lange colliers met olijfvormige houten kralen met langwerpige hanger met o.a. een boedha en Aziatische afbeeldingen en een rinkelarmband met sierlijk snijwer...