Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Lot sieraden (3x divers)
Startprijs 80 EUR

Lot sieraden met een armband van zoetwaterparels en een zilveren slot, 835/000., een collier van gefacetteerde carneoolkralen met gouden slot, 585/000. en een double ronde medaillon met graveerwerk. I...

Gouden ring met bloedkoraal
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoralen. Ring met een slag en een gouden bloemelement bezet met 3 ronde bloedkoralen in een gladomzetting. ø kop 12 mm. ø 55. ca 2,1 gram. In goede staat.

Zilveren horloge Golona
Startprijs 80 EUR

Zilveren horloge Golona, 925/000, met een rechthoekige bolle kast en een zwarte wijzerplaat. Aan het horloge zit een zwart leren band. Grootte kast 26x37mm. Mechanisch, werkend. In goede staat.

Double broche met barnsteen
Startprijs 80 EUR

Double broche met barnsteen. Broche met 5 delen barnsteen/copal in de vorm van een blad en bloemkelken. 58x29mm. ca 8,9 gram. In goede staat.

Zilveren broche met gewei
Startprijs 80 EUR

Grote zilveren broche, 800/000, in de vorm van een hertengewei met vrouwfiguur. 7x8 cm. ca 52,5 gram. In goede staat

Lot zakhorloges staal
Startprijs 80 EUR

Lot met 9 stalen zakhorloges, deels mechanisch, deels quarts. Deels werkend. In redelijke staat.

Gouden oorstekers
Startprijs 80 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met similie. Oorstekers in de vorm van een mooi uitgewerkte bloem met middenin een similiesteen. ø oorsteker 11,5 mm. Totaal ca 1,5 gram. In goede staat.

Tissot horloge titanium
Startprijs 80 EUR

Tissot horloge, titanium, met vergulding. Horloge met een ronde kast met een witte wijzerplaat voorzien goudkleurige indexen en een datumaanduiding. ø 36 mm. Horloge heeft een titanium band met klepsl...

2 Horloges, Delma en Paco Rabanne
Startprijs 80 EUR

Twee horloges, een bicolour horloge met een stalen band, voorzine van een ronde kast met een zwarte lunette, gemerkt: Les supremes, Delma. Breedte kast 36 mm. En een double Paco Rabanne horloge met ee...

Gouden broche
Startprijs 80 EUR

Geelgouden broche, 585/000, ovaal model met een element in de vorm van een gesp en 2 bollen. Voorzien van veiligheid. ca 7,6 gram. In goede staat.

Gouden oorstekers bloedkoraal
Startprijs 80 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met buton bloedkoralen, ø 7 mm. 1 gram. In goede staat.

Lot sieraden van jade
Startprijs 80 EUR

Lot met diverse jade sieraden, 3 plaquettes als hanger met rood koord, voorzien van een heilig figuur, een jade armband, ø 8 mm., doorsnede armband 51 mm. En een ronde zilveren hanger met bewerking en...

Tricolour kruis
Startprijs 80 EUR

Kruis, 333/000, gemaakt uit gevlochten ovalen met een matte bewerking en gemaakt in wit rood en geel. 38x25mm, inclusief oog. ca 2,4 gram. Nieuw

Gouden hanger (malachiet)
Startprijs 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met malachiet. Ovale hanger met een rand gemaakt met venetiaanse schakels en voorzien van een ovaal cabouchon geslepen malachiet. Grootte hanger incl oog. 21,5x39mm. ca 7,1...

2 Junghans Mega horloges
Startprijs 80 EUR

Twee Junghans Mega horloges, Quarts, een dameshorloge voorzien van een stalen kast met een vergulde rand, met een digitale datumaanduiding. Het horloge is voorzien van een bruin leren band. ø 31 mm. E...

Zilveren jachttrofee klem
Startprijs 80 EUR

Zilveren jachttrofee klem, 835/000, klem in de vorm van gezaagd wapen, leeuwen en kroon. Onderaan de klem zitten drie hangers met een nagel, paard en een eikel. 11 cm. ca 61,6 gram. In goede staat.

Zilveren armband met kleurstenen
Startprijs 80 EUR

Zilveren armband, 925/000, met kleurstenen. Armband met bruine, rode en geel gefacetteerde stenen. Met bakslot met veiligheid. breedte 19 mm. Lengte 18,5 cm. ca 55 gram. In goede staat.

Lot zilveren sieraden zeeuwse knop
Startprijs 80 EUR

Lot zilveren sieraden, streekmodellen met 2 colliers uit filigrainbollen en een bijpassende armband, 3 ringen met o.a. Zeeuwse knop en markesiet, 4 broches o.a. een bijbelsot, diverse hangers met knop...

Zilveren broche zeepaard
Startprijs 80 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een zeepaard met emaille, markesiet en robijn. 23x50 mm. In goede staat.

Gouden ring met oud diamant
Startprijs 80 EUR

Geelgouden solitairring, 750/000, met een diamant. Ring met een chaton en bezet met een diamant met een oud-slijpsel, ø 4 mm. ø 56. ca 2,5 gram. Wat slijtage aan de chaton. In goede staat.

3 Sieraden met granaat
Startprijs 80 EUR

Drie sieraden met granaat, een double choker en een double staafspeld met granaat. En een ronde zilver vergulde broche met ovale stenen. In goede staat.

Groot lot sieraden
Startprijs 80 EUR

Groot lot met diverse sieraden, o.a. armbanden, riemen, hangers, colliers, broches etc. In redelijk goede staat.

Gouden rozethanger met diamant
Startprijs 80 EUR

Geelgouden rozethanger, 585/000, met diamanten. Hanger met een witgouden rozet bezet met 7 briljant geslepen diamantjes, totaal ca 0,15 ct. Grootte 8x15 mm., inclusief oog. ca 1,3 gram. In goede staat...

Gouden ring met carneool
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een rechthoekig bewerkte kop, bezet met een achthoekig geslepen carneool. breedte 17,5 mm. ø 63. ca 4,3 gram. In goede staat.